Začít znovu

4. kapitola: Úniky z reality

16. března 2014 v 17:00 | Katherine
Tak se mi včera podařilo něco, co už dlouho ne! Přišla jsem k smrti vyčerpaná z práce (v poslední době je to každý den buď práce, škola, nebo škola i práce), sedla si nad noťas, začala psát a... probudila jsem se až ráno. Nutno dodat, že moc daleko jsem se nedostala, napsala jsem jeden odstavec, ze kterého ta vyčerpanost úplně sálala, takže jsem pěkne podržela klávesu Delete a odstavce se zbavila. Dneska mám po dlouhé době úplně volný den, takže je dost času na povídku i na věci do školy. Příští kapitolu (5.) bych přidala někdy v sobotu večer (budu na cestě do zahraničí, ale na letišti bude dost mrtvého času, tak ho tím zaplním) a s další (6.) bych ještě viděla. Ze zahraničí se sice vracím až 2. 4., ale myslím, že nějakou chvilku si na to vyšetřím a zvládnu to dřív. Toliko k mým plánům, teď hopem k povídce.
Enjoy! :)

3. kapitola: Volání o pomoc

5. března 2014 v 23:06 | Katherine
Středa je tady a já s ní! :) Dneska mám pocit, že se mi kapitola dokonce podařila celkem dlouhá.
Enjoy!

2. kapitola: Návštěva ze záhrobí

26. února 2014 v 22:22 | Katherine
Jsem zpátky z dovolené a už jedu pěkně na ostro, škola, práce, blog, funguju prostě jak veverka předávkovaná redbullem! Trošku jsem nestíhala, ale dneska už se mi to povedlo. Není to nějak extra dlouhá kapitola, ale teprve se rozjíždíme, slibuju, že časem se budu snažit o delší kousky :) Ha, dneska se dokonce trefím do úžasného času 22:22! :)
Tak tedy: enjoy!

1. kapitola: Nečistý boj o očištění

4. února 2014 v 20:00 | Katherine
Jsem zpět s novou povídkou a doufám, že se vám bude líbit.
Enjoy! :)

Začít znovu!

4. února 2014 v 0:18 | Katherine
Přátelé, nakonec jsem nečekala ani na vaše odpovědi, dokonce jsem si ani nedala ten krátký voraz. Ne, jsem zpět. A se mnou je tady nová povídka - Začít znovu. Zatím nebudu prozrazovat, kam to povede, protože se mnou se to může vždycky tisíckrát změnit, víme? :) Ale ten nápad se mi líbí, tak snad se bude líbit i vám.
Při vymýšlení názvu (který je mi mimochodem velmi blízký) jsem si vzpomněla na Johna Lennona a něco z té plánované povídky v tom songu i vidím. Starting over.
 
 

Reklama