3. kapitola: Volání o pomoc

5. března 2014 v 23:06 | Katherine |  Začít znovu
Středa je tady a já s ní! :) Dneska mám pocit, že se mi kapitola dokonce podařila celkem dlouhá.
Enjoy!
Harry zíral na muže, kterého už téměř dva měsíce považoval celý svět za mrtvého.


"Proč teď?" zeptal se ochraptělým hlasem. "Proč jste se neobjevil dřív? Dal jste mi své vzpomínky, sakra! Nenapadlo vás, že je to něco, co bychom spolu měli probrat? Že si o tom potřebuju promluvit?"


"Myslím, že bychom o tom už nikdy mluvit neměli. Nikdy jsem nechtěl, aby to věděli lidi okolo, a teď o tom ví celý kouzelnický svět," našpulil Snape nesouhlasně rty.


"Myslel jsem, že jste mrtvý! Nenapadlo mě zaobírat se tím, zda by se vám to líbilo nebo ne, udělal jsem prostě to, co bylo správné," bránil se Harry.


"Ale já vám to nevyčítám, Pottere, nestůjte probůh vždycky v opozici. Jen mi to není příjemné, toť vše. Nicméně v této situaci je to moje jediná šance. Samozřejmě zůstanu v utajení, ale kdyby se moje identita někdy prozradila, díky vám mě nebudou pronásledovat rozzuřené davy s vidlemi. Už bych nedokázal utíkat jako kdysi."


"Proč byste zůstával v anonymitě? Dostanete zpátky svoji práci, nebo jestli nechcete, můžete se otevřít laboratoř, sakra, přece už se nemusíte skrývat, když jste konečně volný!"


"Člověk, který se dopustí toho, čeho jsem se dopustil já, už nikdy nebude volný, Pottere. Minulost ho vždy dožene. Čekal bych, že to budete znát. Připadáte si snad po válce vy volný?"


"Ne," zavrtěl hlavou s trpkým úsměvem na rtech Harry. "Prázdný, starý, vyčerpaný, zbytečný, to ano. Ale volný? Jsem jejich Vyvolený, sakra. Veřejný majetek."


"Tak vidíte, kam mířím."


"Utečeme spolu?" navrhl Harry s vážnou tváří. Když spatřil Snapeův zděšený výraz, vyprsknul smíchy.


"Dělám si legraci."


"Díky bohu," zavrtěl Snape hlavou nad Harryho vtipkováním.


"Stejně si ale nemyslím, že byste měl strávit zbytek života v utajení. Vaše jméno je očištěno, klidně byste se mohl vrátit do Bradavic, kdybyste chtěl."


"Co chci nebo nechci není absolutně důležité. Nikdo si nebude přát, aby jejich děti učil Smrtijed a vrah. Teď už to snášet nemusí, když je po válce."


"Vy ale nejste Smrtijed a vrah!"


"Harry," oslovil ho Snape jménem a Harryho obočí vylétlo vzhůru, "přestaňte být takovým beznadějným idealistou, co se týče všech ostatních, a negativním pesimistou, co se týče vás samotného. Já Smrtijedem zůstanu navždy. Vidíte mé předloktí? Tohle znamení jsem přijal dobrovolně a věděl jsem, že se ho nikdy nezbavím. A Brumbálovu vraždu mi lidé nikdy nezapomenou. Ani bych to po nich nemohl chtít."


"Tak to nenechám. Postarám se, abyste se mohl vrátit," zavrtěl hlavou tvrdošíjně Harry.


"Zapomeňte na to. Tuhle pomoc od vás nežádám."


"A proč jste teda tady? Proč jste přišel po dvou měsících, během kterých jsem byl přesvědčen o tom, že jste zemřel?"


"Potřebuji vaši pomoc. V laboratoři mi docházejí přísady. Potřebuji ale pravidelně připravovat mnoholičný lektvar, abych mohl mezi lidi, a také ještě stále musím doplňovat léčebné lektvary, útok Nagini rozhodně nebyl jako obyčejná dračí chřipka. Jenže na Příčné se bez mnoholičného lektvaru ukázat nemůžu. Taky bych potřeboval rozjet obchody s lektvary, ale potřebuji na to novou identitu. Nevím, jestli tohle dokážete zařídit, ale byl bych vám moc vděčný."


"Samozřejmě, že to zařídím! Napište mi seznam, co vše potřebujete, a všechno to vyřídím. Do té doby samozřejmě zůstanete tady."


"Budu vám skutečně vděčný, když mi pomůžete, ale tady opravdu nezůstanu," opáčil Snape.


"Proč ne?"


"Zdá se, že tady nebydlíte sám. Nikdo se o mně nesmí dozvědět. Ani vaši přátelé, ačkoli vím, že se jim dá věřit. Stále ale běží soudní procesy s lidmi, jako jsem já, a nikdy nevíme, kdy budou muset jít svědčit. A ne každý si může dovolit odmítnout veritasérum. Každý není Vyvolený."


"Nesnáším, když mi tak někdo říká," naježil se Harry.


"Ale věštbu jste skutečně naplnil."


"Přesto. Připomíná mi to nekritickou důvěru, kterou ve mě společnost vložila. Voldemort je mrtvý a já teď nevím, co s tím. Budu rád, když už to nikdy neuslyším."


"Dobrá, Pottere. Už žádný Vyvolený."


"Díky. Ale skutečně, nesmím o tom říct ani Kingsleymu? Bylo by mnohem jednodušší vytvořit vám novou identitu, kdyby to bylo se souhlasem ministra kouzel."


"Kingsley Pastorek je bezesporu důvěryhodný, ale pokud to půjde, zkuste se bez toho obejít. Skutečně bych rád začal od začátku, aniž by o mně lidé věděli."


"Chápu," přitakal Harry. "Vážně se ale chcete vrátit do Tkalcovské? Byl jsem se tam podívat, ten dům vám za chvíli spadne na hlavu."


"Byl jste v Tkalcovské? Proč byste to dělal?" podivil se Snape. Když se nedočkal odpovědi, rozhodl se vysvětlil své plány. "Až se mi rozjedou obchody, chtěl bych se přestěhovat. Uvažoval jsem nad Prasinkami, vždyť víte, malý obchod někde na kraji vesnice. Tkalcovská není místo, kam bych se vracel rád."


"Nemusíte se tam vracet! Ron s Hermionou odjíždějí na celé léto do Austrálie hledat Hermioniny rodiče. Hostinský pokoj by se vám mohl líbit, okna má do zahrady, takže je tam opravdu klid."


"Lidé vás budou chodit navštěvovat, kdyby tady na mě natrefili, byl by to konec. Kdepak. A umíte si představit nás dva jako spolubydlící?"


"Je to na vás, profesore," pokrčil Harry rameny. V duchu ho ale odmítnutí mrzelo, protože cítil svou povinnost pomoci Snapeovi, jak jen to bude možné. "Zastavím se tedy za vámi na Tkalcovské, až budu mít nějaké novinky ohledně vaší nové identity. Co se týče těch lektvaristických přísad, mohl byste mi do zítřka sepsat kompletní seznam?"


"Samozřejmě. Děkuji vám, Pottere."


"Počkejte, ještě nikam nechoďte!" zastavil ho Harry, když se Snape otočil ke dveřím. "Přinesu vám lahvičku mnoholičného. Co kdyby vás někdo takhle večer potkal a poznal vás?"


"Používáte mnoholičný lektvar?" podivil se Snape.


"Občas," odvětil vyhýbavě Harry a s tichým mumláním vyslal pryč svého Patrona.


"Kam jste ho poslal?" zeptal se Snape a pokusil se v hlase potlačit podezřívavý podtón.


"Jste obezřetný. Nedivím se vám. Poslal jsem ho za Kráturou. Přinese to."


"Nechal jste si toho skřítka? Nečekal bych to. A slečna Grangerová se ho už nepokouší osvobodit a zajistit mu placenou pracovní dobu, pět týdnů dovolené ročně a zdravotní pojištění navrch?"


"Zdá se, že ji to pustilo, když jí před pár lety skřítci vyhlásili válku bojkotem a ona byla dva dny o hladu."


"To jsem netušil. No, zřejmě ji to poučilo."


"Krátura přinesl, o co ho pán žádal," ozvalo se na konci chodby. Pomalými kroky pod tíhou velkého balíku se blížil k nim.


"Co to je?" podivil se Snape.


"Požádal jsem ho, aby vám zabalil i nějaké jídlo. Krátura vaří opravdu dobře, myslím, že si pochutnáte. Máš tu lahvičku, Kráturo?"


Skřítek přikývnul. Když pohlédnul do tváře druhému muži, vypoulil překvapeně oči.


"Kráturo, o tomhle setkání nikomu nesmíš nic říct, rozumíš? Nikdy."


"Krátura nic nepoví," odpřísáhl skřítek a s tichým prásknutím se přemístil.


"Dobrá. Tady máte ten mnoholičný lektvar, měl by vám vystačit tak na tři použití, a tady tu krabici s jídlem. Mám vám ji zmenšit?"


"Děkuji, takhle je to dobré. To jste nemusel, Pottere. Ale jsem vám vděčný."


"Já jsem vděčný vám, profesore," odvětil tiše Harry. "Ehm," odkašlal si, "tak tedy zítra. Zastavil bych se kolem poledne."


"Připravím seznam. Tak tedy sbohem," rozloučil se Snape, odšrouboval lahvičku s lektvarem, napil se a vykročil ze dveří.


Harry se zády opřel o stěnu. Tohle se skutečně dělo. Severus Snape byl živý. Kdyby mu někdo ještě před pár dny tvrdil, že se to stane, nejspíš by ho odkázal na oddělení pro duševně choré u Svatého Munga.


"Hermiono? Rone?" oslovil své přátele, když pomalu došel zpět do obýváku a v hlavě si rozložil svůj plán pro následující dny. "Zdá se, že do Austrálie zatím poletíte sami."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | 9. března 2014 v 14:58 | Reagovat

Jsem moc zvědavá, co se z toho vyklube :-)

2 Katherine Katherine | 10. března 2014 v 0:37 | Reagovat

Niki, vyklube se to čase úúúplně jinam :D Jenom se člověk musí prokousat přes začátek :-)

3 Katherine Katherine | 13. března 2014 v 22:54 | Reagovat

Nestíhám, nestačím, kapitola bude buď zítra, nebo v sobotu, ale později určitě ne :-)

4 Arlenesek Arlenesek | E-mail | 22. července 2017 v 15:57 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

5 JosephEpiny JosephEpiny | E-mail | 1. srpna 2017 v 0:38 | Reagovat

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BrainRush</a> – натуральное средство на основе мицелл, вытяжек и концентратов лекарственных растений с добавлением глицина, биотина и комплекса витаминов В.
Улучшает передачу нервных импульсов и работу всех отделов головного мозга, помогает при нарушениях функции памяти.
BrainRush легко усваивается организмом и начинает действовать максимально быстро, дополнительно воздействует на функции эндокринной, имунной и нервной систем.
Эффективен в любом возрасте.

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BRAINRUSH</a> – ЭТО УНИКАЛЬНОЕ СЕРТИФИЦИРОВАННОЕ СРЕДСТВО

Не содержит ГМО Не содержит вредных для здоровья красителей.
Не содержит вредных для здоровья консервантов.
Не имеет противопоказаний.
Запатентованный синергический фитокомплекс.

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BRAINRUSH</a> исключительно натуральные компоненты, не наносящие вреда организму.
Активные вещества корневища солодки, шалфея и пустырника пятилопастного повышают устойчивость нервных клеток к кислородному голоданию, активизируют
умственную деятельность, способствует улучшению памяти и сна.

6 CarolynHal CarolynHal | E-mail | 4. srpna 2017 v 16:21 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

7 CarolynHal CarolynHal | E-mail | 6. srpna 2017 v 16:05 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

8 Dol33larfut Dol33larfut | E-mail | 12. srpna 2017 v 17:55 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#zp82X4Ab9v>
<img>http://0.00000007.ru/3#bq6gxV7ff8</img>
</a>
------------------------
Стабильно большое количество socks и proxy серверов онлайн
в данный момент: 33557 IP в 198 странах мира
<b>Высокая анонимность - мы гарантируем, что все наши прокси сервера абсолютно анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех абсолютно соединений без приложения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Утаить или изменить свой IP можно 2 кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ доступные расценки на анлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при окончании срока действия аккуанта.
ICQ бот на всех без исключения тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#FaZwZUySqE>Vip proxy</a>
__________
рабочие прокси сервера россии
анонимный прокси браузер
+как обойти блокировку вк +и ок
вк +как снят блокировка

9 Avia777Pn Avia777Pn | E-mail | 16. srpna 2017 v 21:24 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

недорогие билеты авиабилеты
купить авиабилеты дешево аэрофлот официальный
самые дешевые авиабилеты онлайн
купить авиабилеты s7 официальный сайт дешевые билеты
билеты сочи москва авиа дешевые домодедово

10 Mariamax Mariamax | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 3:23 | Reagovat

Мечтаете разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений позволят интим-товары

Один из самых распространенных способов достичь ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться дополнительной симуляции особо чувствительных зон и точек на теле. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и поможет стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены эрекционные кольца, наручники, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы точно сможете отыскать то, что придется по душе вам обоим.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и прочие интим-товары вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

11 VrbyBralge VrbyBralge | E-mail | Web | 21. září 2017 v 5:11 | Reagovat

online cash loans - http://loansvtna.org/
payday loans no faxing <a href=http://loansvtna.org/>payday loans</a> ’

12 BvbnTyslem BvbnTyslem | E-mail | Web | 21. září 2017 v 23:37 | Reagovat

advance
<a href="http://paydayhhkl.org/">same day payday loans</a>
loan payment calculator
<a href=http://paydayhhkl.org/>best payday loans</a> ’

13 Blopinfoth Blopinfoth | E-mail | Web | 22. září 2017 v 7:25 | Reagovat

cheap loans bad credit
<a href="http://loansvtna.org/">cash loans</a>
cash loans no credit check
<a href=http://loansvtna.org/>pay day loan</a> ’

14 Bbecinense Bbecinense | E-mail | Web | 22. září 2017 v 9:15 | Reagovat

buy payday loan leads
<a href="http://paydayvax.org/">fast cash loans</a>
anyday payday loans
<a href="http://paydayvax.org/">pay day loans</a> ’

15 Fvvsacoush Fvvsacoush | E-mail | Web | 23. září 2017 v 8:50 | Reagovat

cialis tadalafil lilly
<a href="http://cialisoanzb.com/">generic cialis</a>
best place to buy cialis
<a href="http://cialisoanzb.com/">generic cialis</a> ’

16 Azsvscekly Azsvscekly | E-mail | Web | 26. září 2017 v 1:10 | Reagovat

viagra oral jelly
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra</a>
viagra online stores
<a href=http://viagraonszb.com/>cheap viagra</a> ’

17 LvvdBreero LvvdBreero | E-mail | Web | 27. září 2017 v 4:56 | Reagovat

buy viagra uk - https://viagraciom.com
generic viagra sale <a href=https://viagraciom.com>viagra</a> ’

18 Fvthsinense Fvthsinense | E-mail | Web | 29. září 2017 v 6:09 | Reagovat

get personal loan bad credit
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance loans</a>
freedom debt relief reviews
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loans</a> ’

19 BanozAnnode BanozAnnode | E-mail | Web | 1. října 2017 v 21:25 | Reagovat

no prescription viagra - http://viagraocns.com/
cheap viagra without prescription <a href=http://viagraocns.com/>generic viagra</a> ’

20 Avito321pa Avito321pa | E-mail | 21. října 2017 v 15:44 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

войти в свой аккаунт авито
купить старые аккаунты авито
авито деньги под залог имущества
авито вымогает деньги
удалить аккаунты авито

21 Asfuncosy Asfuncosy | E-mail | Web | 27. října 2017 v 18:47 | Reagovat

generic cialis 10mg - http://cialisonline-hanegeneric.com/
cialis maximum effect <a href=http://cialisonline-hanegeneric.com/>order cialis</a> ’

22 Ldbgploste Ldbgploste | E-mail | Web | 31. října 2017 v 19:06 | Reagovat

same day payday loans direct lenders - https://cashcevth.com
the best payday loans <a href=https://cashcevth.com>cash loans</a> ’

23 FfnhhjxGriemi FfnhhjxGriemi | E-mail | Web | 31. října 2017 v 19:51 | Reagovat

canada payday loans
<a href="https://cashecbya.com">best online payday loans</a>
advanced payday loan
<a href=https://cashecbya.com>online payday loans</a> ’

24 MbjmkGlOssy MbjmkGlOssy | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 1:23 | Reagovat

buy online viagra
http://vipnowed7.com/
discount generic viagra
<a href="http://vipnowed7.com/viagra-tablets/">buy viagra online generic</a>
pfizer viagra online

25 MbjmvkGlOssy MbjmvkGlOssy | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 4:47 | Reagovat

viagra mail order
http://vipnowed7.com/
brand name viagra online sales
<a href="http://vipnowed7.com/">viagra price</a>

26 LssnbdcPaycle LssnbdcPaycle | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 19:24 | Reagovat

female viagra pills
http://canadiannowv.com/
generic viagra no prescription
<a href=http://canadiannowv.com/>cheap viagra</a>

27 KdbccfCrync KdbccfCrync | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 18:15 | Reagovat

no credit check mortgage http://paydayloansonlinenow.us.com/
business loans <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>payday loans online direct lenders</a>

28 KdbccfCrync KdbccfCrync | E-mail | Web | 10. prosince 2017 v 0:22 | Reagovat

low cost payday loans http://paydayloansonlinenow.us.com/
payday loans direct lenders <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>payday loans online</a>

29 KdsnfCrync KdsnfCrync | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 0:04 | Reagovat

bad credit loan https://24hrspaydayloans.com/
bad credit car loan saving account payday loan student loan <a href=https://24hrspaydayloans.com/>payday loan lenders</a>

30 MlokmDionse MlokmDionse | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 4:16 | Reagovat

payday loans no credit check https://1paydayloansonline.com/
cheap personal loans <a href="https://1paydayloansonline.com/">online payday loans no credit check</a>

31 Svesbenroli Svesbenroli | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 11:43 | Reagovat

cash payday loans https://now24paydayloans.com/
student loan forgiveness programs <a href=https://now24paydayloans.com/>payday loans online same day</a>

32 Dvenreninense Dvenreninense | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 3:42 | Reagovat

easy personal loans
<a href="https://1paydayloansonline.com/">payday advances</a>
bad credit absolutely no faxing payday loan
<a href="https://1paydayloansonline.com/">small loans</a>

33 Dbeweninense Dbeweninense | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 5:41 | Reagovat

financial
<a href="https://paydayloanver.org/">payday loan online</a>
bad credit home loans
<a href="https://paydayloanver.org/">small loans</a>

34 Jthasgwspeage Jthasgwspeage | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 23:07 | Reagovat

direct loan lenders online
<a href="https://cashadvancevtg.com/">online payday loans direct lenders</a>
home loans people bad credit
<a href=https://cashadvancevtg.com/>payday day loans</a>

35 Jtbwwspeage Jtbwwspeage | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 1:44 | Reagovat

best payday loan online
<a href="https://loansonlinevaec.org/">payday loans near me</a>
bad credit loans andnot payday loan
<a href=https://loansonlinevaec.org/>get payday loan</a>

36 Dbsabgginense Dbsabgginense | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 5:35 | Reagovat

advanced america payday loans
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">bad credit loans</a>
loans no credit check
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">pay day loans</a>

37 Jwemspeage Jwemspeage | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 18:43 | Reagovat

national debt relief
<a href="https://personalaae.org/">fast payday loans</a>
fast loans with bad credit
<a href=https://personalaae.org/>get payday loan</a>

38 Dndinense Dndinense | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 18:53 | Reagovat

ca payday loan laws
<a href="https://paydayvtulo.org/">online payday loans</a>
1 hr payday loans
<a href="https://paydayvtulo.org/">payday loan online</a>

39 Mdvxpriob Mdvxpriob | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 22:58 | Reagovat

viagra india
<a href="http://viagracnar.com/">viagra</a>
soft tab viagra
<a href="http://viagracnar.com/">buy viagra</a> ’

40 Mbspriob Mbspriob | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 4:57 | Reagovat

viagra online canada
<a href="http://newmed1onlinev.com/">generic viagra</a>
viagra 100
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra order</a> ’

41 Fndacoush Fndacoush | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 6:20 | Reagovat

cialis generic best price
<a href="http://haycialis.com/"></a>
buying generic cialis
<a href="http://haycialis.com/">order cialis online</a> ’

42 Vecspeage Vecspeage | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 2:06 | Reagovat

1 hour faxless payday loan
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">payday loan lenders</a>
direct lender payday loans
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>loans payday</a>

43 LssdvdPaycle LssdvdPaycle | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 1:32 | Reagovat

natural viagra
http://viasergeneric.com/
viagra pro
<a href=http://viasergeneric.com/>buy cheap viagra</a> OK’

44 Ecfvpruche Ecfvpruche | E-mail | Web | 29. ledna 2018 v 6:21 | Reagovat

viagra oral jelly http://viasergeneric.com/  OK’

45 OmcExide OmcExide | E-mail | Web | 7. února 2018 v 9:30 | Reagovat

OK’
<a href="https://365paydayloan.org/"> faxless payday loans</a>
best payday loans https://365paydayloan.org/ -  faxless payday loans

46 Tvbspush Tvbspush | E-mail | Web | 7. února 2018 v 11:36 | Reagovat

OK’
<a href="https://24paydayloan.org/">loans</a>
apply for payday loan online https://24paydayloan.org/ - loan online

47 LdvAvaing LdvAvaing | E-mail | Web | 9. února 2018 v 18:10 | Reagovat

OK’
<a href="http://vigrageneic.com/">buy viagra</a>
viagra alternative
http://vigrageneic.com/ - buy viagra online

48 PbdGeons PbdGeons | E-mail | Web | 14. února 2018 v 1:48 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingbusinessplan.us.com/">sample business plan</a>
papers for college
https://writingbusinessplan.us.com/ - buy business plans

49 GbcDiuth GbcDiuth | E-mail | Web | 18. února 2018 v 23:09 | Reagovat

<a href="https://loanonline.us.org/">online loan</a>
consolidate credit cards <a href="https://loanonline.us.org/">payday loans online</a>
OK’

50 LtvCrync LtvCrync | E-mail | Web | 20. února 2018 v 9:18 | Reagovat

OK’ https://bestpaydayloan.us.org/
loanmax title loan <a href=https://bestpaydayloan.us.org/>cash advance</a>

51 Fvvatosy Fvvatosy | E-mail | Web | 2. března 2018 v 21:44 | Reagovat

viagra online canada
<a href=http://buyerectionpills.com/>viagra online</a>
viagra price comparison
<a href="http://buyerectionpills.com/">viagra online</a> OK’

52 PlpCurse PlpCurse | E-mail | Web | 18. března 2018 v 9:53 | Reagovat

amoxil 400 mg suspensao
<a href="http://amoxilpillbuy.com/">amoxil</a>
amoxil 500 price philippines
<a href=http://amoxilpillbuy.com/>amoxil online</a> ’

53 bbnSmign bbnSmign | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 17:42 | Reagovat

Such tests are an extreme biohazard risk and should be conducted under maximum biological containment conditions. pfizer viagra for sale <a href="http://loviagraosn.com/">viagra online</a> buying viagra in uk <a href=http://loviagraosn.com/>viagra online</a>  High emotional stress in medical students has been observed in many studies. OK’

54 bsrbeeft bsrbeeft | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 16:58 | Reagovat

cheapest viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">free viagra pills</a> best place to buy viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy cheap viagra online uk</a> OK’

55 fdwbeeft fdwbeeft | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 0:17 | Reagovat

ordering viagra online <a href="http://viagraveikd.com/#">buy viagra online</a> viagra expiration date <a href="http://viagraveikd.com/#">cheap viagra</a>

56 iosbeeft iosbeeft | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 1:11 | Reagovat

online viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra online</a> women and viagra cheap viagra

57 bsnenroli bsnenroli | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 5:24 | Reagovat

capital one platinum cash advances https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
payday loan burien <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>quick payday loan</a>

58 bysCrync bysCrync | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 17:21 | Reagovat

canadian payday loan association <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">lead loans</a> payday day loans <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>pay pay loans</a>

59 ehrDionse ehrDionse | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 4:18 | Reagovat

payday loans and no credit check <a href="https://ttsitworldwide.com/#">lead loans</a> advanced payday loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loan</a>

60 lrmcBreah lrmcBreah | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 23:58 | Reagovat

viagra ou cialis https://www.vieillemaman.com/ viagra achat

61 bsfBreah bsfBreah | E-mail | Web | 2. května 2018 v 15:19 | Reagovat

viagra sale online <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra from india</a> natural alternatives to viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>viagra cheapest</a>

62 bhratosy bhratosy | E-mail | Web | 2. května 2018 v 20:42 | Reagovat

viagra soft gel tabs <a href="http://viagraazmhj.com/#">viagra</a> generic viagra <a href=http://viagraazmhj.com/#>viagra online</a>

63 ndgBreah ndgBreah | E-mail | Web | 5. května 2018 v 18:36 | Reagovat

where to buy viagra online <a href="http://viagapharmaked.com/#">viagra order</a> purchase viagra <a href=http://viagapharmaked.com/#>discount viagra</a>

64 bdfimmodo bdfimmodo | E-mail | Web | 6. května 2018 v 3:51 | Reagovat

tadalafil 20 mg <a href="http://cialisotjs.com/#">cialis online no prescription</a> cialis for sale <a href="http://cialisotjs.com/#">order cialis</a>

65 vplDaycle vplDaycle | E-mail | Web | 9. května 2018 v 22:48 | Reagovat

female viagra uk <a href="http://canadiannowv.com/#">cheap no prescription viagra</a> viagra 100 mg <a href="http://canadiannowv.com/#">viagra and high blood pressure</a>

66 nnzCrync nnzCrync | E-mail | Web | 11. května 2018 v 12:33 | Reagovat

consolidate debt loans <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">payday loans online same day</a> are internet payday loans legal <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>payday loans for bad credit</a>

67 baaSlinty baaSlinty | E-mail | Web | 20. května 2018 v 16:37 | Reagovat

fast cash <a href="https://applygoleader.com/">payday loans no credit check</a> bad credit personal installment loan <a href="https://applygoleader.com/">online loan</a>

68 brdBreah brdBreah | E-mail | Web | 26. května 2018 v 21:52 | Reagovat

viagra tablets <a href="https://aluixnetwork.com/#">online viagra</a> generic viagra online pharmacy <a href=https://aluixnetwork.com/#>viagra pharmacy</a>

69 bxvBreah bxvBreah | E-mail | Web | 5. června 2018 v 9:33 | Reagovat

cialis reviews <a href="http://cialisoakdm.com/#">cialis 20 mg</a> cialis daily <a href=http://cialisoakdm.com/#>cialis soft tabs</a>

70 bynNicle bynNicle | E-mail | Web | 7. června 2018 v 12:07 | Reagovat

does viagra work <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra how it works</a> order viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">online viagra</a>

71 ploNicle ploNicle | E-mail | Web | 7. června 2018 v 17:00 | Reagovat

viagra uk <a href="http://menedkkr.com/#">order viagra</a> viagra cheapest <a href="http://menedkkr.com/#">discount viagra</a>

72 hfuBreah hfuBreah | E-mail | Web | 7. června 2018 v 19:09 | Reagovat

buy viagra online without prescription <a href="http://sexviagen.com/#">viagra</a> viagra pharmacy <a href=http://sexviagen.com/#>buy viagra</a>

73 bfiBreah bfiBreah | E-mail | Web | 7. června 2018 v 22:22 | Reagovat

real viagra for sale <a href="http://viagraocns.com/#">cheap viagra</a> alternative to viagra <a href=http://viagraocns.com/#>lowest viagra price</a>

74 pazwaymn pazwaymn | E-mail | Web | 9. června 2018 v 0:12 | Reagovat

natural viagra substitutes <a href="http://viagrapfhze.com/#">generic viagra</a> free viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>buy cheap viagra</a>

75 nnsBreah nnsBreah | E-mail | Web | 9. června 2018 v 9:23 | Reagovat

viagra brand <a href="https://aluixnetwork.com/">buy viagra online</a> viagra plus <a href=https://aluixnetwork.com/>cheap viagra uk</a>

76 xntNicle xntNicle | E-mail | Web | 9. června 2018 v 19:27 | Reagovat

cheap viagra <a href="https://movietrailershd.org ">buy viagra</a> viagra prescription <a href="https://movietrailershd.org">viagra online</a>

77 nreBreah nreBreah | E-mail | Web | 11. června 2018 v 1:03 | Reagovat

viagra for sale <a href="http://susamsokagim.com">viagra online uk</a> real viagra for sale <a href=http://susamsokagim.com>how long does viagra last</a>

78 xcbNicle xcbNicle | E-mail | Web | 11. června 2018 v 12:48 | Reagovat

viagra online without prescription <a href="http://emtpartsstore.com/">online viagra</a> viagra <a href="http://emtpartsstore.com">viagra online</a>

79 bsdBreah bsdBreah | E-mail | Web | 12. června 2018 v 19:32 | Reagovat

same day payday loans direct lenders <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">п»їpayday loans online</a> online payday loans with <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>cash advance</a>

80 jjjNicle jjjNicle | E-mail | Web | 14. června 2018 v 5:55 | Reagovat

debt management programs <a href="https://payday-loans.us.org">loans</a> payday cash advance <a href="https://payday-loans.us.org">loans</a>

81 nnawaymn nnawaymn | E-mail | Web | 16. června 2018 v 3:43 | Reagovat

buy tadalafil 20mg price <a href="http://genericcialls.com/"> buy generic cialis</a> order cialis <a href=http://genericcialls.com/> buy cialis online</a>

82 nnrBreah nnrBreah | E-mail | Web | 16. června 2018 v 23:15 | Reagovat

liquid tadalafil <a href="http://fundeconp.org/">generic cialis</a> cialis pill <a href=http://fundeconp.org/>cialis online</a>

83 aaqBreah aaqBreah | E-mail | Web | 17. června 2018 v 2:35 | Reagovat

cialis <a href="http://besiktasboschservis.com/">online cialis</a> cialis price <a href=http://besiktasboschservis.com/>cialis buy</a>

84 nmnNicle nmnNicle | E-mail | Web | 17. června 2018 v 14:41 | Reagovat

cialis online no prescription <a href="http://cialisserfher.com/ ">cialis generic</a> cheapest cialis <a href="http://cialisserfher.com/">cialis buy</a>

85 fnsBreah fnsBreah | E-mail | Web | 20. června 2018 v 6:00 | Reagovat

buy viagra pills <a href="https://holidayrentallorgues.com/">viagra on line</a> low price viagra <a href=https://holidayrentallorgues.com/>free viagra</a>

86 nnuNicle nnuNicle | E-mail | Web | 22. června 2018 v 3:50 | Reagovat

order viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra online prescription free</a> viagra generic online <a href="http://www.bitcapblog.com/">buy viagra online</a>

87 dhcBreah dhcBreah | E-mail | Web | 9. července 2018 v 19:05 | Reagovat

viagra how it works <a href="http://viagapharmaked.com/">generic name for viagra</a> viagra patent expiration date <a href=http://viagapharmaked.com/>generic viagra cost</a>

88 Charlescoita Charlescoita | E-mail | Web | 11. července 2018 v 6:38 | Reagovat

http://appu.te.ua/component/k2/itemlist/user/514220  смотреть кино дивергент в хорошем качестве   кино новинки 2016 полный фильм  http://770307.ru/component/k2/itemlist/user/341744

89 citalopram 10 mg citalopram 10 mg | E-mail | Web | 15. července 2018 v 14:35 | Reagovat

citalopram 10mg

90 nukprism nukprism | E-mail | Web | 15. července 2018 v 23:12 | Reagovat

viagra oral <a href="http://loviagraosn.com/#generic viagra online"> viagra</a> where to buy viagra online <a href="http://loviagraosn.com/#viagra">generic viagra online</a>

91 bnmFrier bnmFrier | E-mail | Web | 16. července 2018 v 21:39 | Reagovat

viagra no prescription <a href="http://setviagraeja.com/#viagra generic online"> generic viagra</a> viagra patent expiration date <a href="http://setviagraeja.com/#viagra">viagra generic online</a>

92 bfcFrier bfcFrier | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 15:07 | Reagovat

generic viagra reviews <a href="http://www.movietrailershd.org/">viagra soft</a> viagra cheap <a href="http://www.movietrailershd.org/">cheap viagra</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama