1. kapitola: Nečistý boj o očištění

4. února 2014 v 20:00 | Katherine |  Začít znovu
Jsem zpět s novou povídkou a doufám, že se vám bude líbit.
Enjoy! :)
"Myslím to smrtelně vážně a nehodlám s vámi o tom nadále diskutovat! Můj názor na tuto záležitost znáte a víte, že udělám cokoli, aby bylo po mém. Promluvte si s ministrem kouzel, zastává úplně stejné stanovisko. A teď buďte tak hodný a opusťte tyto pozemky, pokud nechcete, abych vás proklel!" prskal rozčileně zelenooký mladík.


"Pane Pottere, musíme si to tom rozumně promluvit, pochopte, takové věci se nedají uspěchat," začal znova malý úředníček a před sebou držel šanon s papíry, jako by se jím chtěl chránit před zlostí Vyvoleného.


"Dají se uspěchat a já vám říkám, že se uspěchají!"


"Ale pane, veřejné mínění!" vykoktal mužík.


"V této chvíli jsem to já, kdo má vliv na veřejné mínění, a já vám říkám, že se s jeho očištěním čekat nebude! Do týdne budu mít na stole očišťující rozsudek Starostolce, pokud nechcete, abych obrátil to vaše veřejné mínění proti vám! Všechny důkazy jsem vám poskytl, tak laskavě dělejte svou práci!"


"O to se snažím, pane," zdvihla se v maličkém plešatém muži náhlá a nečekaná vlna odvahy.


"Ano? Nemám ten pocit," zavrčel Harry Potter nebezpečně. "Jsem si totiž docela jist, že náplní vaší práce není obtěžování zasloužilých občanů. Víte, milý pane Winnuby,"


"Willoughby," prohodil mužík jen tak mezi řečí a ještě v téže vteřině toho zalitoval.


"Cože?"


"Omlouvám se, já jen, mé jméno... Je to Willoughby," brebtnul tiše a uhnul pohledem. Kobře není radno hledět zpříma do očí.


"I kdybyste se jmenoval třeba Voldemort junior, nebude mě to zajímat do té chvíle, než mi předložíte ten rozsudek! A teď ven!" vykřiknul Harry Potter rozčileně a popadnul mužíka zezadu za hábit. V další vteřině už ctihodný ministerský úředník pro styk s veřejností a veřejné mínění Willoughby zíral na žlutě natřené dveře s velkým číslem 8.


"Harry, tohle bylo hrozné! Takhle zneužívat svého postavení, měl by ses stydět," vyprskla rozčileně Hermiona, která sledovala celou scénku z obývacího pokoje. "A ty se laskavě přestaň řehnit jako kobyla, nebylo na tom vůbec nic vtipného!" obořila se na Rona.


"Nech toho, Hermiono, vždyť to byla neskutečná psina. Ještě chvíli, a museli bychom tomu chudákovi vyměnit plenu. Kdo by to byl řekl, že Harry umí být takový ras?" Ronald Weasley se smál takovým způsobem, až mu tekly slzy.


"Tohle je jediný způsob, jak dosáhnout jeho očištění co nejdřív. Sami víte, že jsou schopni všechno protahovat. Chci, aby to vyřídili nejpozději do konce června. Když je nechám, aby počkali na nějakou tu vhodnou příležitost, kterou stále hledají, už na to taky nemusí nikdy dojít. Jsem silný teď, proto toho musím využít."


"Zneužíváš svého postavení, Harry," zavrtěla hlavou nesouhlasně jeho kamarádka.


"Pro dobrou věc!" opáčil chlapec.


"Pro vyšší dobro?" zeptala se tiše Hermiona. Harry se nadechl k odpovědi, pak ale ústa zavřel, zavrtěl hlavou a odkráčel po schodech do svého pokoje. Jeho přátelé už mohli slyšet jen hlasité bouchnutí dveří.


"Proč do něj musíš pořád rýt? Víš, jak je to pro něj důležité," ozval se Ron, aby přerušil nepříjemné ticho, které se v obýváku rozhostilo.


"Nechci, aby se z něj stal jeden z těch lidí, kteří všude vytahují své zásluhy a manipulují pomocí nich s lidmi," zatvářila se zarputile jeho přítelkyně.


"Takový přece není. Ale i taťka říkal, že na ministerstvu pro tohle teď není vůle. Je třeba udělat mnoho jiných věcí..."


"Ale souhlasí s ním i Pastorek. Když má na své straně ministra kouzel a celý Fénixův řád, nemusí přece sklouzávat k takovémuto chování."


"Na Pastorka je v tomhle vyvíjen hodně velký tlak, vždyť to víš," připomněl jí Ron. "A Harry už od bitvy pořádně nespí. Má noční můry a výčitky svědomí. Nech ho být, čím dřív to vyřeší, tím líp. Aspoň se mu pak uleví."


"Je to šílené," zavrtěla hlavou Hermiona. "Člověk by čekal, že z něj všechno spadne, až bude po všem..."


"Snapeovi nejspíš nestačilo, že mu ničil život na škole. Otravuje mu hlavu, i když už je po něm."


"Ronalde!" napomenula ho dívka rozčileně. "Bez Snapea bychom tady už nejspíš nebyli!"


"To jistě, já taky netvrdím opak, ale faktem je, že to byl slizký a sadistický bastard, který nás celých šest let akorát mučil. Na to nezapomenu, i když s očištěním samozřejmě souhlasím. Nemůžeš po mně ale chtít, abych na toho parchanta vzpomínal v dobrém a se slzou u oka."


"Aspoň takové věci neříkej před Harrym, vidíš, jak je na to teď citlivý," povzdechla si Hermiona, když jí došlo, že se svým tvrdohlavým přítelem toho moc nezmůže.


"Stejně už ho dneska dolů nedostaneme. Řeknu ti, představoval jsem si to naše společné bydlení a celkově život po válce nějak jinak."


"To my všichni," povzdechla si utrápeně Hermiona. "Ještě to chvíli potrvá, než si budeme moct užívat normálního života. Měli bychom s Harrym něco udělat. Myslím, že potřebuje změnu prostředí."


"Teď ho nikam nedostaneš, rozhodně ne, dokud nebude mít před sebou černé na bílém, že Snapea zprošťují všech obvinění."


"Chce ho do konce června a tímhle způsobem ho taky dosáhne, i když je to pěkně odporné, jak s těmi lidmi jedná. Potom můžeme odjet."


"Kam chceš jet? Ani nevím, jestli se mi někam chce. Připadám si už starý a opotřebovaný, nejradši bych se s vámi všemi natáhl u krbu a popíjel máslový ležák."


"Ronalde, nechovej se jako důchodce!" rozesmála se Hermiona.


"Pfff!" odfouknul si její přítel uraženě. "Víš, jak to myslím. Neumím si představit, co by chtěli podnikat o prázdninách jiní lidi našeho věku. Pomalu už neznám život bez strachu o vlastní zadek a neustálého skrývání se."


"Mluvíš jako Harry," povzdechla si Hermiona.


"Harry by ještě připojil boje se Smrtijedy a pokusy o zničení největšího černokněžníka všech dob," připomněl Ron.


"No jasně, chápu. Jste ošuntělí, opotřebovaní a rozbití oproti jiným lidem našeho věku," zavrtěla Hermiona hlavou a v hlase jí zazněl náznak ironie.


"Jsem moc rád, že ty jediná tohle všechno zvládáš dobře," naklonil se k ní Ron a políbil ji na krk. "K čemu by mi byla opotřebovaná přítelkyně?"


"Když jsem tady z vás jediná svěží a uvnitř stále živá, pozor, abych se s takovými opotřebovanými kusy nepřestala stýkat!" usmála se a opětovala mu polibek.


"Ach, právě jsi mě skutečně přinutila se zamyslet," zatvářil se Ron naoko bolestně. "Tak povídej, co bys chtěla podniknout? Ale počítej s tím, že i když s tím budu já, jakožto tvůj přítel, souhlasit, s Harryho podporou to budeš mít o dost těžší."


"Je mi to jasné," povzdechla si Hermiona. "Myslím si ale, že tohle mi neodmítne. Chci odjet na léto do Austrálie."


"Do Austrálie? Ale," zarazil se Ron, "někteří Smrtijedi ještě nejsou pochytáni, myslíš, že je to bezpečné?"


"Musím to udělat. Harry má Snapea a já mám rodiče. Všichni máme jizvy z minulosti, se kterými je třeba se vyrovnat, a problémy, které je třeba vyřešit."


"Mamka bude zklamaná, když nás celé léto neuvidí," zabručel Ron. "Ale asi máš pravdu, už bylo na čase. Myslím, že s tímhle Harry bude souhlasit."


"Pokud mu Starostolec očistí Snapea," připomněla Hermiona.


"A pokud ještě někdy sleze dolů," dodal Ron.


"Toho bych se nebála," pousmála se Hermiona lišácky. "Víš, jak jsem ho dostala dolů posledně? Přistavila jsem gril pod jeho okno a ugrilovala žebra s barbecue omáčkou."


"Vy jste měli žebra s barbecue omáčkou? Beze mě? Hermiono vážně, kdybys mi řekla, že jsi mě podvedla s některým z mých vlastních bratrů, neranilo by mě to takhle moc."


"Neměl jsi být tak dlouho na té schůzce Kanonýrů," vyplázla na něj jazyk.


"Ach bože, vážně jsi to udělala? Opravdu jsi na mě právě vyplázla jazyk? Začínám si myslet, že ti tohle naše soužití těžce nesvědčí," popíchnul ji Ron.


"Občas mám taky ten pocit. A protože jsi hlavním viníkem mého současného stavu, dneska vaříš ty a já jdu do knihovny. A buď tak hodný, zavoň tím Harrymu u dveří, aby se taky najedl."


"Máš pravdu, vyčoudit ho bude nejlepší řešení," přitakal zcela vážně její přítel.


"Ronalde Weasley! Umístila jsem nad kuchyni a gril ochranná kouzla, takže se opovaž zase něco spálit. Vážně, vypadáš jako Weasley, chováš se jako Weasley, ale co se týče domácnosti, jsi jako nějaký Finnigan!"


"To bylo velmi kruté a ofenzivní," postěžoval si mladík.


"U Merlinových vousů, udělej aspoň nějaký těstovinový salát, při tom snad nevyhodíš dům do vzduchu. Když si nebudeš vědět rady, zeptej se Krátury, zda by ti nechtěl poradit. A opovaž se nutit ho, aby to vařil za tebe!"


"Jdi už, má spanilá bojovnice za práva skřítků a jiných stvoření. Pokusím se něco vykouzlit. A kdyby to náhodou nevyšlo, věz, že jsem tě měl rád."


"Prokristapána, zastavím se po cestě z knihovny pro čínu," zavrtěla rezignovaně hlavou Hermiona.


"A právě za věty, jako je tato, tě tak moc miluju," zazubil se Ron a uhnul před polštářem, který na něj letěl.


O patro výš zíraly dvě velké zelené oči upřeně do zdi. Harry slyšel smích svých přátel, ale necítil se na to, aby se k nim připojil. V poslední době býval často takhle letargický. Vzbudit ho už dokázala jen Hermionina žebra s barbecue omáčkou a boj o očištění jména Severuse Snapea. Jinak se cítil prázdný. Dnes lhal své nejlepší kamarádce, když tvrdil, že jediným důvodem jeho chování byla touha po spravedlnosti. Jak tak křičel na neschopného ministerského úředníka, už několikátého v řadě, alespoň na chvíli nemusel myslet na tu prázdnotu, která ho požírala. Rád by se těchto pocitů zbavil, ale neměl sebemenší tušení, jak na to. Svůj účel v tomto světě už splnil a najednou měl pocit, jako by tady pro něj už nebylo místo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | 8. února 2014 v 17:35 | Reagovat

Nějak nevím, co od téhle povídky čekat...Snad to nebude jen tragické líčení Harryho pocitů a vstahu Hermiony a Rona, ale vím, že nějak to začít musí a tvoje předešlá povídka byla skvělá, tak se těším, co se z toho vyklube ;-)

2 Katherine Katherine | Web | 8. února 2014 v 22:27 | Reagovat

Naopak, jenom to potřebuju uvést, zejména Ron s Hermionou budou časem vedlejší. A Harry se postupně taky uklidní, stejně se mi vždycky zdálo, že se ve všem hrozně plácá :D

3 Niki Niki | 12. února 2014 v 22:02 | Reagovat

A kdypak se dočkáme druhé? ;-)

4 Katherine Katherine | 13. února 2014 v 23:41 | Reagovat

Pardón, já jsem zapomněla přidat zásadní informaci, že nová kapitola bude, až se vrátím z dovolené, která je "očistná" a bez internetu. Ne že bych si to vybrala, ale mé ubytovací zařízení wifi prostě nemá. Nepředpokládám, že se do příští neděle (23.) objevím na netu, jelikož jenom za tuhle chvilku, během které si kontroluju důležité e-maily (a pár dalších věcí, když už jsem tady, že ano :D ) platím hříšné peníze, které, co si budem povídat, je mnohem lepší projíst a propít než prosurfovat na netu. A seriously, proč ještě na světě existují takové věci jako placená wifi? Vždyť je to pro člověka ve 21. století pomalu stejně důležité jako vzduch! Ale ano, očista, očista, nevadí mi to. Teda jsem trochu nesvá, ale většinu času na to nemyslím. Jenom občas mě chytí panika (jako dneska), že mi přišel nějaký veledůležitý e-mail, že se třeba v SISu uvolnilo místo na semináři, který si prostě POTŘEBUJU zapsat, ale nepodařilo se mi tam při zápisu prodrat (novinka: místo se neuvolnilo, taky by to bylo divné, když jsem pořád 26. ve frontě...) a tak podobně. Ale jinak to většinu času zvládám, fakt. Takže poslušně hlásím, že kapitola bude hned po návratu, po kterém mi taky zase začne "university mode" a tak nějak do toho všeho krásně zapluju. Když už jsem začala v úterý, tak co kdybychom to nechali na úterky celkově? Úterý 25. 2. by šlo. Tak se tady mějte famfárově a já si běžím užívat posledního týdne (ok, deseti dnů) zkouškového a dovolené, než zase začne kolotoč úkolů a povinností. A teď si jdu opakovat svou mantru "ŽÍT CHVÍLI BEZ INTERNETU JE OČISTNÉ, ŽÍT CHVÍLI BEZ INTERNETU JE OČISTNÉ, ŽÍT CHVÍLI BEZ INTERNETU JE OČITSNÉ" :D

5 Katherine Katherine | 25. února 2014 v 21:31 | Reagovat

Dopisuju recenzi na seminář, zítra, slibujuuuuuuu :-)

6 Mája Mája | E-mail | Web | 4. srpna 2014 v 14:00 | Reagovat

Tak jsem po dlouhé době zabloudila k tobě na stránky a hned jsem narazila na zajímavou povídku. Tak se na ni vrhnu nejdřív, než se pustím do starých restíků :D

7 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 17:17 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

8 JosephEpiny JosephEpiny | E-mail | 1. srpna 2017 v 0:38 | Reagovat

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BrainRush</a> – натуральное средство на основе мицелл, вытяжек и концентратов лекарственных растений с добавлением глицина, биотина и комплекса витаминов В.
Улучшает передачу нервных импульсов и работу всех отделов головного мозга, помогает при нарушениях функции памяти.
BrainRush легко усваивается организмом и начинает действовать максимально быстро, дополнительно воздействует на функции эндокринной, имунной и нервной систем.
Эффективен в любом возрасте.

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BRAINRUSH</a> – ЭТО УНИКАЛЬНОЕ СЕРТИФИЦИРОВАННОЕ СРЕДСТВО

Не содержит ГМО Не содержит вредных для здоровья красителей.
Не содержит вредных для здоровья консервантов.
Не имеет противопоказаний.
Запатентованный синергический фитокомплекс.

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BRAINRUSH</a> исключительно натуральные компоненты, не наносящие вреда организму.
Активные вещества корневища солодки, шалфея и пустырника пятилопастного повышают устойчивость нервных клеток к кислородному голоданию, активизируют
умственную деятельность, способствует улучшению памяти и сна.

9 CarolynHal CarolynHal | E-mail | 5. srpna 2017 v 4:51 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

10 LeeannDab LeeannDab | E-mail | 11. srpna 2017 v 17:50 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708c

11 Avia777Pn Avia777Pn | E-mail | 17. srpna 2017 v 1:38 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

купить авиабилеты дешево аэрофлот официальный сайт
билеты авиа купить дешево
дешевые авиа билеты стоимость
билеты +на самолет дешево туда москва
билеты авиа дешево аэрофлот

12 DannyZes DannyZes | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 19:33 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

13 DorogiKRDBew DorogiKRDBew | E-mail | 24. srpna 2017 v 19:45 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Темрюк. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Под ключ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8861 241-23-45
___________________________
ооо лидер спб благоустройство
ооо благоустройство ишим
благоустройство в екатеринбурге
вакансии благоустройство индустриального района
благоустройство территорий вологодской области

14 Mariamax Mariamax | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 1:27 | Reagovat

Мечтаете как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут эротические товары

Один из самых востребованных способов достигнуть ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно проcто добиться стимуляции эрогенных зон и точек. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своей второй половине. Это значительно укрепит вашу связь и позволит стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы обязательно сможете отыскать то, что придется по душе вам обоим.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и другие интим-товары можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

15 FvezxCrync FvezxCrync | E-mail | Web | 21. září 2017 v 6:23 | Reagovat

installment loan - http://personalacrb.org/
fast loans <a href=http://personalacrb.org/>bad credit personal loans</a> ’

16 Blopinfoth Blopinfoth | E-mail | Web | 22. září 2017 v 1:56 | Reagovat

bad credit payday loan
<a href="http://loansvtna.org/">pay day loan</a>
payday loan with
<a href=http://loansvtna.org/>online payday loans</a> ’

17 Fvvsacoush Fvvsacoush | E-mail | Web | 23. září 2017 v 3:41 | Reagovat

cialis online canadian pharmacy
<a href="http://cialisoanzb.com/">online cialis</a>
buy cialis from india
<a href="http://cialisoanzb.com/">generic cialis</a> ’

18 Fsvacoush Fsvacoush | E-mail | Web | 24. září 2017 v 19:51 | Reagovat

buy cialis 20mg
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
cialis dosage
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a> ’

19 Ffvgareday Ffvgareday | E-mail | Web | 25. září 2017 v 1:37 | Reagovat

cialis next day delivery
<a href="http://veucialis.com/">cialis online</a>
cialis original
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

20 Azsvscekly Azsvscekly | E-mail | Web | 25. září 2017 v 18:46 | Reagovat

viagra prescription online
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a>
viagra online uk
<a href=http://viagraonszb.com/>viagra online</a> ’

21 BhnjRousty BhnjRousty | E-mail | Web | 26. září 2017 v 2:01 | Reagovat

price of viagra
<a href="http://viagracekan.com/">buy viagra</a>
cheapest viagra
<a href=http://viagracekan.com/>viagra online</a> ’

22 LvvdBreero LvvdBreero | E-mail | Web | 26. září 2017 v 22:36 | Reagovat

cheap herbal viagra - https://viagraciom.com
viagra brand for sale <a href=https://viagraciom.com>viagra</a> ’

23 Fvthsinense Fvthsinense | E-mail | Web | 29. září 2017 v 0:37 | Reagovat

get payday loan online
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loans</a>
cash advance loans
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance</a> ’

24 BebbAnnode BebbAnnode | E-mail | Web | 5. října 2017 v 3:33 | Reagovat

viagra soft tablets - http://ericviaed.com/
female viagra <a href=http://ericviaed.com/>online viagra</a> ’

25 BnrsAnnode BnrsAnnode | E-mail | Web | 20. října 2017 v 21:30 | Reagovat

viagra use - http://tabletve.com/
cheap viagra india <a href=http://tabletve.com/>kamagra tablet</a> ’

26 Avito321pa Avito321pa | E-mail | 21. října 2017 v 15:11 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

перевод денег на карту авито
размещать объявления на авито за деньги
не могу войти аккаунт в авито если
avito продам аккаунт в world of tanks
avito номер подтверждён в аккаунте

27 Ldbgploste Ldbgploste | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 5:07 | Reagovat

americash payday loan - https://cashcevth.com
same day payday loans <a href=https://cashcevth.com>online loan</a> ’

28 LssnbdcPaycle LssnbdcPaycle | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 4:58 | Reagovat

discount viagra online
http://canadiannowv.com/
non prescription viagra
<a href=http://canadiannowv.com/>viagra price</a>

29 MunbsDionse MunbsDionse | E-mail | Web | 10. prosince 2017 v 2:18 | Reagovat

payday loans companies - http://paydayloans-online.us.com/
credit loans <a href="http://paydayloans-online.us.com/">online payday loan</a> ’

30 MlokmDionse MlokmDionse | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 3:21 | Reagovat

a faxless payday loan https://1paydayloansonline.com/
instant online payday loans bad credit <a href="https://1paydayloansonline.com/">best online payday loans</a>

31 Jthasspeage Jthasspeage | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 18:06 | Reagovat

guaranteed online personal loans
<a href="https://24hrspaydayloans.com/">payday loan lenders</a>
paydayloans chicago
<a href=https://24hrspaydayloans.com/>payday loans online same day</a>

32 Dbsabgginense Dbsabgginense | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 4:41 | Reagovat

bad credit loans andnot payday loan
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loans</a>
3 month payday loans uk
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online payday loan</a>

33 Dsbginense Dsbginense | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 16:35 | Reagovat

payday loans no credit
<a href="https://paydayploansonline.org/">online payday loan</a>
credit card consolidation
<a href="https://paydayploansonline.org/">pay day loan</a>

34 Jwemspeage Jwemspeage | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 19:47 | Reagovat

fresno california
<a href="https://personalaae.org/">payday loans near me</a>
car title payday loan
<a href=https://personalaae.org/>payday cash loan</a>

35 Dsbcinense Dsbcinense | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 21:58 | Reagovat

bad credit instant payday loan
<a href="https://installmentccy.org/">payday loan online</a>
cash and payday loans
<a href="https://installmentccy.org/">online loan</a>

36 Dnbcinense Dnbcinense | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 2:42 | Reagovat

get payday loan online
<a href="https://paydaynnoo.org/">cash loans online</a>
bad credit consolidation loans
<a href="https://paydaynnoo.org/">pay day loans</a>

37 Jmfvspeage Jmfvspeage | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 3:36 | Reagovat

speedycash com
<a href="https://paydayaazt.org/">payday loan lenders</a>
financial
<a href=https://paydayaazt.org/>payday loans online direct lenders only</a>

38 ZbstGriemi ZbstGriemi | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 4:59 | Reagovat

payday loans companies
<a href="https://paydayvtuloans.com/">cash advance inc</a>
quick loans bad credit
<a href=https://paydayvtuloans.com/>pay day loans</a>

39 Jnxvspeage Jnxvspeage | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 15:31 | Reagovat

bad credit no fax payday loan
<a href="https://personalnaeloan.com/">payday day loans</a>
instant loans
<a href=https://personalnaeloan.com/>best payday loans</a>

40 Dmdinense Dmdinense | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 17:26 | Reagovat

bad check topayday loan
<a href="https://installmentokmloan.com/">online payday loan</a>
loans online payday
<a href="https://installmentokmloan.com/">online loans</a>

41 Dndinense Dndinense | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 17:59 | Reagovat

money loans
<a href="https://paydayvtulo.org/">fast payday loans</a>
payday advance direct lender
<a href="https://paydayvtulo.org/">cash loans</a>

42 ZmsGriemi ZmsGriemi | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 15:18 | Reagovat

online payday loans no credit check
<a href="https://paydayloans-online.us.com/">pay day loans</a>
fast auto payday loans
<a href=https://paydayloans-online.us.com/>3 month payday loans</a>

43 Faaareday Faaareday | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 2:25 | Reagovat

cialis bestellen
<a href="http://cialisovnsm.com/">cialis dosage</a>
generic cialis
<a href=http://cialisovnsm.com/>cialis 20 mg</a> ’

44 Fndareday Fndareday | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 2:50 | Reagovat

buy cialis online canada
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">cialis soft</a>
cialis shipped overnight
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>cheapest cialis</a> ’

45 VrcAvaing VrcAvaing | E-mail | Web | 5. února 2018 v 21:04 | Reagovat

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra generic</a>
viagra sample
<a href=http://viasergeneric.com/>buy generic viagra</a>

46 Tvbspush Tvbspush | E-mail | Web | 8. února 2018 v 2:35 | Reagovat

OK’
<a href="https://24paydayloan.org/">get a loan</a>
24 hour payday loan https://24paydayloan.org/ - payday loans online

47 PbdGeons PbdGeons | E-mail | Web | 14. února 2018 v 16:24 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingbusinessplan.us.com/">business plan outline</a>
best term paper sites
https://writingbusinessplan.us.com/ - business plans

48 LabSmign LabSmign | E-mail | Web | 4. března 2018 v 15:30 | Reagovat

Hi! <a href="http://newviagrakfv.com/">online viagra</a>
how long does viagra last
<a href=http://newviagrakfv.com/>generic viagra</a>  OK’

49 LmmGlOssy LmmGlOssy | E-mail | Web | 14. března 2018 v 17:39 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viagracefo.com/">generic viagra online</a>
buy name brand viagra
<a href="http://viagracefo.com/">cheap viagra</a> OK’

50 Nyhbeabs Nyhbeabs | E-mail | Web | 14. března 2018 v 22:56 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnsm.com/">cialis generic online</a>
next day brand cialis only online
<a href=http://cialisovnsm.com/>generic cialis online</a> OK’

51 Lrjpriob Lrjpriob | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 3:39 | Reagovat

Log in Search in your own language: UpToDate allows you to search in the languages below. buy female viagra <a href="http://viagraforsalebrc.com/">100mg viagra for sale</a> viagra pill splitter <a href="http://viagraforsalebrc.com/">viagra pills for sale</a>  Notice: This website and its content are sponsored by JAMES F. OK’

52 bgcbrora bgcbrora | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 1:21 | Reagovat

how viagra works <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/">viagra wholesale</a> how to get viagra <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/>purchase viagra</a> OK’

53 bsrbeeft bsrbeeft | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 11:17 | Reagovat

buy brand viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra on line</a> buy brand name viagra cost <a href="http://fviagrajjj.com/#">cheap brand pfizer viagra</a> OK’

54 dczbrora dczbrora | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 2:27 | Reagovat

viagra from india <a href="http://menedkkr.com/#">viagra online</a> viagra natural <a href=http://menedkkr.com/#>order viagra online</a>

55 fdwbeeft fdwbeeft | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 13:36 | Reagovat

generic brands of viagra online <a href="http://viagraveikd.com/#">cheap viagra</a> viagra lowest price <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra online</a>

56 ndgBreah ndgBreah | E-mail | Web | 4. května 2018 v 15:13 | Reagovat

order viagra online <a href="http://viagapharmaked.com/#">purchase viagra</a> buy generic viagra online <a href=http://viagapharmaked.com/#>viagra reviews</a>

57 bcxNicle bcxNicle | E-mail | Web | 3. června 2018 v 21:51 | Reagovat

buy viagra online <a href="http://viagraazmhj.com/#">buying viagra online</a> generic viagra <a href="http://viagraazmhj.com/#">online pharmacy viagra</a>

58 bfiBreah bfiBreah | E-mail | Web | 7. června 2018 v 20:21 | Reagovat

herbal alternative viagra <a href="http://viagraocns.com/#">buy viagra soft tabs</a> cheap viagra <a href=http://viagraocns.com/#>viagra prescription</a>

59 pazwaymn pazwaymn | E-mail | Web | 8. června 2018 v 15:12 | Reagovat

viagra without a prescription <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra without prescription</a> natural alternatives to viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>viagra without prescription</a>

60 nnsBreah nnsBreah | E-mail | Web | 9. června 2018 v 19:20 | Reagovat

buy cheap generic viagra <a href="https://aluixnetwork.com/">cheap viagra uk</a> buy viagra without prescription <a href=https://aluixnetwork.com/>canadian pharmacy viagra</a>

61 nreBreah nreBreah | E-mail | Web | 10. června 2018 v 23:10 | Reagovat

cheap viagra <a href="http://susamsokagim.com">viagra brand</a> buy viagra <a href=http://susamsokagim.com>viagra use</a>

62 xbcNicle xbcNicle | E-mail | Web | 12. června 2018 v 2:48 | Reagovat

bad credit personal installment loan <a href="https://onlineloan.us.org">online payday loans</a> startup business loans <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online no credit check instant approval</a>

63 bsdNicle bsdNicle | E-mail | Web | 13. června 2018 v 1:08 | Reagovat

discount viagra <a href="http://emtpartsstore.com/">generic viagra online</a> discount viagra online <a href="http://emtpartsstore.com">cheap viagra online canadian pharmacy</a>

64 bsdBreah bsdBreah | E-mail | Web | 13. června 2018 v 5:30 | Reagovat

cash loan advance <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">cash advance</a> payday loans online <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>cash advance lenders</a>

65 bthNicle bthNicle | E-mail | Web | 13. června 2018 v 23:56 | Reagovat

military payday loans no <a href="https://onlineloan.us.org">online loan</a> speedycash com <a href="https://onlineloan.us.org">online loans</a>

66 aaqBreah aaqBreah | E-mail | Web | 14. června 2018 v 2:19 | Reagovat

purchase cialis <a href="http://besiktasboschservis.com/">online cialis</a> cialis soft tabs <a href=http://besiktasboschservis.com/>cialis buy</a>

67 lllwaymn lllwaymn | E-mail | Web | 18. června 2018 v 2:50 | Reagovat

online viagra <a href="http://genericonlineviaqra.com/"> purchase viagra</a> viagra substitute <a href=http://genericonlineviaqra.com> viagra online</a>

68 nnqBreah nnqBreah | E-mail | Web | 23. června 2018 v 17:39 | Reagovat

cheap viagra online <a href="https://newviagrakfv.com/">generic viagra soft tabs</a> women viagra <a href=https://newviagrakfv.com/>online viagra</a>

69 hdffulky hdffulky | E-mail | Web | 27. června 2018 v 16:14 | Reagovat

cialis prescription <a href="http://cialisovnnc.com/">cialis tadalafil</a> cialis without a prescription <a href="http://cialisovnnc.com/">tadalafil 20mg</a>

70 fbfviale fbfviale | E-mail | Web | 3. července 2018 v 20:14 | Reagovat

generic cialis <a href="http://cialisserfher.com/">cialis online</a> cialis 20 mg <a href="http://cialisserfher.com/">cheap cialis online</a>

71 mumErown mumErown | E-mail | Web | 7. července 2018 v 0:48 | Reagovat

tadalafil 20mg <a href="http://besiktasboschservis.com/">tadalafil online</a> cialis sale <a href="http://besiktasboschservis.com/">cialis online</a>

72 citalopram 40mg citalopram 40mg | E-mail | Web | 15. července 2018 v 14:31 | Reagovat

citalopram 40mg

73 bsfinfic bsfinfic | E-mail | Web | 18. července 2018 v 11:04 | Reagovat

non prescription cialis <a href="http://valcialisns.com/">tadalafil cialis</a> tadalafil citrate <a href=http://valcialisns.com/>cialis canada</a>

74 Charlescoita Charlescoita | E-mail | Web | 16. října 2018 v 18:14 | Reagovat

http://russianevangelism.org/component/k2/itemlist/user/123884  фильм бесплатно смотреть онлайн в hd 720   смотреть сериал игра  http://thanhsonco.com/component/k2/itemlist/user/247760

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama