89. kapitola: Nové začátky, nové obavy

11. ledna 2014 v 23:05 | Katherine |  Aqua vitae novae
Jsem zpět a stíhám! Respektive stíhám sobotu, ale stejně :) Pokud máte někdo zrovna teď zkouškové, přeji hodně štěstí a co nejméně prokrastinace. Já mám zatím pocit, že se mi už neztrácejí jen hodiny, ale i celé dny, ale co nadělám. Po týdnu zkouškového jsem už v půlce a za týden budu mít (doufejme) padla. Tak nezbývá než zatnout zuby a držet. A totéž přeji i vám, kdo jste ještě školou povinní!
PS: Příští týden (víkend) nás čeká jubilejní 90. kapitola, která se také stane kapitolou poslední. Původně to měla být tahle, ale člověk míní, život mění. Příště se tedy s povídkou rozloučíme. Možná si ke konci dovolím nějaké to bilancování, přece jen jsme spolu s touhle povídkou žily v symbióze velmi dlouhou dobu. Bude mi chybět, přiznávám.
Tak tedy: enjoy! :)
"Tati, tati, vstávej!" bušil Samuel hlasitě na zavřené dveře vedoucí do ložnice jeho otce. Obvykle by mu takovéto chování jen tak neprošlo, ale dnes byl zvláštní den. Takový, jaký se už nikdy nebude opakovat.


"Tatíí!" zakňoural chlapec, když mu nikdo neodpovídal, a zkusmo zatáhl za kliku. V ložnici bylo prázdno. Samuel se zatvářil zmateně. Byli přece na dnešním dni domluvení, naplánovali si ho do posledního detailu. Tak kde teď jeho otec vězel? Už bylo pomalu na čase začít se oblékat.


"Můžeš mi prosím vysvětlit, proč tady bušíš a hulákáš jak na lesy? A proč ještě nejsi oblečený?" ozval se mu za zády klidný hlas. Samuel se otočil a zavýskl. Otec už byl připravený, nezapomněl! A co víc, byli tady strýc Dennis s Nicem i babi Minerva. Přijeli jen kvůli němu! Rozběhl se jim vstříc.


"Same, uklidni se, vždyť mě porazíš," klidnila ho Minerva. Poskakování malého chlapce v jejím náručí už její staré kosti špatně nesly. S Dennisem a Nicem si nejdřív bouchl pěstí, což bylo jejich znamení, a pak se objali.


"Vy jste přijeli jen kvůli mně?" zeptal se užasle.


"Drahoušku, nechci ti kazit náladu, ale moje přítomnost se dnes večer tak nějak očekává u profesorského stolu ve Velké síni," usmála se pobaveně Minerva.


"Ale my dva jsme tady jenom kvůli tobě!" mrknul na něj Nic a ukázal mu vstyčený palec.


"Bájo!" vyhrknul chlapec.


"Bájo se neříká, Samueli. Mohu tě teď požádat, aby ses oblékl? Za půl hodiny vyrážíme do Londýna a bylo by hodně hloupé, kdybychom byli nuceni vyrazit bez tebe, zejména když přihlédneme k faktu, že ty jsi tím důvodem, proč tam vlastně jedeme."


"Ano, pane!" zasalutoval chlapec a zazubil se. Severus protočil oči. To dítě skutečně nebylo povahově v ničem po něm. Jen ta podoba se nezapřela. Kromě Sophiiných modrých očí to byl celý Severus. Delší černé vlasy, světlá pleť a lehce orlí nos. Ale Severus musel v duchu uznat, že se jim povedl. I když občas vyváděl jako janek a choval se úplně potřeštěně, byl to správný kluk. Tento den si zasloužil, i když Severus věděl, že ho to ještě bude stát hodně sil a přemáhání.


"Přestavte si to, jít tak znova do Bradavic," zasnil se nahlas Dennis, když Samuel odběhl do svého pokoje.


"Nechci ti kazit iluze, ale právě se v nich nacházíš," odvětil ironicky Severus.


"Víš, jak to myslím. Byla to taková nevinná doba, neměli jsme skoro žádné povinnosti!"


"Idealizuješ si to. Pravda je taková, že jste byli malí satani, kteří netušili, co slovo nevinnost znamená, a povinnosti jste také měli, akorát jste je okázale ignorovali."


"Severusi, nebuď takový," zasmál se Dennis. "Neříkej, že by ses nevrátil zpátky!"


"Ani za nic," zatvářil se lektvarista kysele. "Bohatě mi stačí, že tady pořád učím."

"Já bych se vrátil hned. Nevím, jak to popsat, tohle místo znamenalo bezpečí. Měl jsem to tady moc rád. Myslím, že si to Samuel užije, obzvláště to bydlení s dětmi jeho věku," prohlásil Nicolas klidným hlasem.


"Toho se přesně obávám," zabručel Severus. "Akorát mi kluka zkazí."


"Tady někdo ale vstal po probuzení levou nohou!" zasmál se Dennis a šťouchnul do Severuse. Když zachytil jeho mrazivý pohled, došlo mu, že bude lepší na chvíli zmizet. "Pojď, skočíme ho popohnat," pobídnul svého manžela.


Když zůstali v místnosti sami, rozhostilo se ticho, které přerušila až Minerva.


"Máš v plánu tady vychodit cestičky, Severusi?" Překvapeně na ni pohlédl a došlo mu, že má pravdu. Skutečně začal přecházet sem a tam a ani si to neuvědomil.


"Uteklo to, že ano?" zeptala se ho tiše. Severus se ušklíbnul a mlčky pokývnul. "Skutečně se bojíš, že ti ho zkazí? Vychoval jsi ho přece dobře. A navzdory tomu, co o našich studentech vytrvale tvrdíš, nejsou tak hrozní. Aspoň většina z nich."


"Ale vždyť já vím, že je to dobrý kluk a nenechá se jen tak strhnout davem. Jenže za chvíli už mě nebude potřebovat," postěžoval si Severus.


"Tomu přece sám nevěříš, Severusi," pousmála se Minerva. "Podívej se na Weasleyovy, děti už mají všechny z domu a stejně neuplyne den, kdy by tam někdo nestrašil. Nemysli si, že se ho zbavíš tak jednoduše. Toho už máš, jak se říká, na doživotí."


"Co máš na doživotí," ozvalo se za nimi. Samuel stál ve dveřích svého pokoje v plné parádě a za ním jeho strýčkové jako pyšná stráž.


"Tebe," pousmál se Severus.


"Mám si to brát osobně, otče?" zeptal se ho Samuel naoko uraženě.


"Ber nebo neber, hlavně už čapni věci, ať můžeme vyrazit," pobídnul ho.


"Opravdu jedeme?" ujistil se Sam naposledy a otočil se na své strýčky, aby mu to potvrdili.


"Jedeme, pokud platí všechno, na čem jsme se domluvili. Až se přeměním, budeš mě mít pěkně na rameni a nebudeš mě cpát nikam do tašky. Spolužákům řekneš, že jsi mě našel se zlomeným křídlem, postaral se o mě a teď jen čekáš, až budu úplně v pořádku, abys mě mohl pustit zpátky do přírody. A až dorazíme do Bradavic, nenápadně mě vypustíš. Nepřej si mě, jestli nedorazím včas na zahajovací hostinu. Jako ředitel ti můžu hned první den nadělit školní trest na každý den až do konce školního roku, a ty víš, že to klidně udělám!"


"Ano, pane!" zasalutoval Sam.


"A kdo tě proboha naučil tyhle hrozné námořnické manýry?" zavrčel Severus a přimhouřenýma očima si podezíravě přeměřil Dennise s Nicem. Dennis šťouchnul do svého manžela a schválně nahlas, tak, aby to Severus dobře slyšel, zašeptal.


"Já jsem ti říkal, že jsme ho neměli brát na tu námořnickou party, když byl na víkend v Brightonu."


Když ale Severusova obvykle bledá pleť nabrala lehce červený nádech a z jeho krku vyšlo zavrčení, Dennis zvedl obě ruce a začal se smát.


"To byl vtip, Severusi, jenom vtip!"


"Mám pocit, že jste tady dneska všichni snídali vtipnou kaši. Abyste náhodou nevyfasovali školní trest i vy dva."


"Já bych chtěl školní trest," zasnil se Dennis. Jeho manžel se k němu naklonil a něco zašeptal. V reakci na to se Dennis hlasitě rozesmál a mrknul na něj.


"Jako puberťáci, vážně," zavrtěl Severus hlavou. "Můžeme teda vyrazit, nebo se dnes chystám na King's Cross jen já?"


"Jdeme!" zavelel Samuel a energicky vykročil směrem ke dveřím.


"Počkej, ještě poslední věc," zastavil ho Severus. "Accio!" zvolal a přivolal si opodál stojící věc přikrytou bílou plachtou, které si Sam přes všechno to vzrušení ani nevšiml. "No je to pro tebe, podívej se," pobídl svého syna. Ten okamžitě po otcově vybídnutí strhnul plachtu a odhalil klec s mrňavou sovičkou.


"Je to výreček malý," poučil ho Severus. "Jméno nechám na tobě, je to samička. Ale podle toho, co jsem doposud viděl, bych ji na tvém místě moc nepouštěl k Merlinovi."


"Ta je vážně pro mě?" rozšířily se chlapci oči. Když otec kývnul a strýc ho poplácal po rameni, vypísknul radostí.
"Jméno vymyslím až ve vlaku," rozhodnul se nahlas. "Co třeba Sugar?"


"Rozmyslet se ve vlaku je moudrá věc. Jistě nechceš pojmenovat svou sovu prvním jménem, které tě napadne, zejména, když na něho slyší polovina londýnských lehkých žen."


"Spěcháme, otče, proto budu tuhle tvou ošklivou poznámku o jménu mé sovy ignorovat," zasmál se Samuel, popadnul klec se sovou a vyběhl ze dveří.


"Vážně nevím, po kom je takhle drzý," povzdechnul si Severus.


"A to si počkej za pár let," poklepala ho po rameni Minerva. Pak se všichni společně vydali do Prasinek, odkud už byla jejich cesta jednoduchá. Jen Minerva se s nimi rozloučila už u bran školních pozemků. Takové velké cestování už nebylo pro ni. Stejně se s chlapcem uvidí za pár hodin. Ze všeho nejvíc ji zajímalo, ve které koleji skončí. Ne že by na tom ještě záleželo, když se z původního významu kolejí vytratila veškerá důležitost a zůstala jen tradice, ale ten výraz v Severusově tváři, kdyby se ze Samuela vyklubal nebelvír, by pro ni byl úplně k nezaplacení.


Ve stejné chvíli přemýslel Severus úplně nad tímtéž. Zvláštní bylo, že Samuela tato záležitost příliš nezajímala. Pohyboval se ve společnosti, kde už kolejní příslušnost neznamenala nic. A když si nebelvír Dennis mohl vzít zmijozela Nicolase, věděl, že na nějaké kolejní škatulce vlastně vůbec nesejde. To, na co se těšil jako malý chlapec o Vánocích, byli všichni ti noví lidé, které měl už za chvíli poznat. Dnešní den byl zlomový a on si to plně uvědomoval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | 12. ledna 2014 v 11:21 | Reagovat

Tak už se nám to pomalu končí, jo? ..No co, tak ať je ta poslední aspoň tak dobrá, jako tahle ;-)  :-D

2 Katherine Katherine | 14. ledna 2014 v 13:35 | Reagovat

Budu se snažit! Díky :-)

3 Katherine Katherine | 18. ledna 2014 v 18:07 | Reagovat

Nechce se mi. Fakt se mi ještě nechce končit! :D Dneska ještě ne.

4 Niki Niki | 20. ledna 2014 v 20:35 | Reagovat

A co třeba dneska, nebo zítra? :D

5 Katherine Katherine | 20. ledna 2014 v 23:38 | Reagovat

Zítra :-) Nechce se mi do toho, ale do konce života se poslední kapitole své nejdelší povídky vyhýbat nemůžu :D

6 Katherine Katherine | 21. ledna 2014 v 23:02 | Reagovat

Pfff, ještě jednou zítra, pardon :D

7 Niki Niki | 24. ledna 2014 v 16:01 | Reagovat

Kolikrátže? :D

8 Katherine Katherine | 24. ledna 2014 v 23:43 | Reagovat

O víkendu už stopro :D Nevím, co se to se mnou stalo, ale nějak jsem se ocitla ztracená v matrixu a někde jsem potratila hned několik dnů. Asi nějaká pozkoušková zmatenost :D

9 Arlenesek Arlenesek | E-mail | 22. července 2017 v 19:46 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

10 FlossieLap FlossieLap | E-mail | 25. července 2017 v 14:25 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

11 CarolynHal CarolynHal | E-mail | 4. srpna 2017 v 18:34 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

12 Dol33larfut Dol33larfut | E-mail | 12. srpna 2017 v 17:50 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#q9Vn0FADrK>
<img>http://0.00000007.ru/3#7MwK28Q9eS</img>
</a>
------------------------
Всегда огромное количество socks и proxy серверов online
в данный момент: 33557 IP в 198 странах
<b>Высочайшая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и абсолютно всех соединений без приложения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Утаить или сменить ваш IP можно 2 кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ доступные цены на безлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении периода действия аккуанта.
ICQ бот на всех тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что необходимо для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#eveX9VBqRt>Vip proxy</a>
__________
прокси сервер онлайн россия бесплатно
прокси программа
обход блокировки вконтакте +на работе
фото блокировки вконтакте

13 Avito777Sl Avito777Sl | E-mail | 16. srpna 2017 v 2:21 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито работа свежие
авито дать объявление бесплатно без регистрации
скидка +на турбо пакеты авито
авито детская одежда пакетом
авито вещи пакетом

14 Sandralug Sandralug | E-mail | 27. srpna 2017 v 18:34 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Абинск. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Качественно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8861 24 1 23 45
___________________________
частный тендер благоустройство
благоустройство для архикада скачать бесплатно
муп благоустройство вольск телефон
благоустройство дворов воронеж 2015
мп благоустройство самара отзывы

15 Mariamax Mariamax | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 4:07 | Reagovat

Хотите как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений позволят игрушки для взрослых

Один из самых распространенных способов достичь невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться стимуляции чувствительных зон. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему партнеру. Это значительно укрепит вашу связь и позволит стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены эрекционные кольца, наручники, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы скоро отыщите то, что придется по душе вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и другие игрушки для взрослых можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

16 VrbyBralge VrbyBralge | E-mail | Web | 21. září 2017 v 4:33 | Reagovat

easy personal loans - http://loansvtna.org/
irs debt relief <a href=http://loansvtna.org/>cash advance</a> ’

17 BtbnhIdeoli BtbnhIdeoli | E-mail | Web | 21. září 2017 v 13:16 | Reagovat

Great Website, Carry on the fantastic work. Regards.

18 BvbnTyslem BvbnTyslem | E-mail | Web | 21. září 2017 v 21:04 | Reagovat

businesses loans
<a href="http://paydayhhkl.org/">payday day loans</a>
fast cash payday loans online
<a href=http://paydayhhkl.org/>same day payday loans</a> ’

19 Bbecinense Bbecinense | E-mail | Web | 22. září 2017 v 13:23 | Reagovat

payday loan brokers
<a href="http://paydayvax.org/">fast payday loans</a>
usa payday loan store
<a href="http://paydayvax.org/">cash loans</a> ’

20 ScrbAutono ScrbAutono | E-mail | Web | 23. září 2017 v 6:42 | Reagovat

cialis generico
<a href="http://cialisofkl.com/">buy cialis</a>
cialis without a prescription
<a href=http://cialisofkl.com/>cheap cialis</a> ’

21 Fvvsacoush Fvvsacoush | E-mail | Web | 23. září 2017 v 13:01 | Reagovat

cheap cialis generic
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis generic</a>
buy cialis online canada
<a href="http://cialisoanzb.com/">online cialis</a> ’

22 Ldvscekly Ldvscekly | E-mail | Web | 24. září 2017 v 23:36 | Reagovat

viagra directions
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
viagra usa
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

23 Fsvacoush Fsvacoush | E-mail | Web | 25. září 2017 v 5:14 | Reagovat

cialis soft tablets
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
cialis tadalafil 20mg
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

24 Azsvscekly Azsvscekly | E-mail | Web | 26. září 2017 v 0:32 | Reagovat

buying brand viagra
<a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a>
cheap viagra no prescription
<a href=http://viagraonszb.com/>buy viagra</a> ’

25 LewfhNense LewfhNense | E-mail | Web | 26. září 2017 v 6:18 | Reagovat

cheapest viagra price
<a href="https://viagrawasdc.com/">buy viagra</a>
order viagra without prescription
<a href="https://viagrawasdc.com/">generic viagra</a> ’

26 DrvpbGlOssy DrvpbGlOssy | E-mail | Web | 27. září 2017 v 10:19 | Reagovat

generic viagra from india - http://viagraonszb.com/
viagra sales <a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a> ’

27 PameTyslem PameTyslem | E-mail | Web | 28. září 2017 v 18:32 | Reagovat

100 guaranteed payday loan
<a href="https://installmentsvfacr.com/">personal installment loans</a>
same day personal loans
<a href=https://installmentsvfacr.com/>installment payday loans</a> ’

28 Fvthsinense Fvthsinense | E-mail | Web | 29. září 2017 v 10:22 | Reagovat

ameriloan payday loan
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance america</a>
credit card bad credit
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance</a> ’

29 Fvrcspeage Fvrcspeage | E-mail | Web | 1. října 2017 v 3:12 | Reagovat

bad credit consolidation loans
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">cash advance inc</a>
payday cash advance loan
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>fast payday loans</a> ’

30 Fvteinfoth Fvteinfoth | E-mail | Web | 1. října 2017 v 6:59 | Reagovat

www paydayloan com
<a href="https://loansonlinevaec.org">payday loans online</a>
personal loan payday
<a href=https://loansonlinevaec.org>loans payday</a> ’

31 Dol77larmiz Dol77larmiz | E-mail | 15. října 2017 v 19:43 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

32 Avito321pa Avito321pa | E-mail | 21. října 2017 v 12:53 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

купить аккаунты авито компании
пополнить баланс кошелька авито
авито заблокировали объявление и не вернули деньги
положить деньги на авито без комиссии
что такое кошелек авито через

33 Lsdcploste Lsdcploste | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 17:38 | Reagovat

fast cash personal loans - https://paydayrvjlo.com
payday loan company in <a href=https://paydayrvjlo.com>payday loans</a> ’

34 FfnhbhjxGriemi FfnhbhjxGriemi | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 17:46 | Reagovat

direct online payday loans
<a href="https://cashrvyn.com">fast loans</a>
payday loan no fax document
<a href=https://cashrvyn.com>cash loans</a> ’

35 BpliuAnnode BpliuAnnode | E-mail | Web | 8. listopadu 2017 v 17:00 | Reagovat

viagra online sales - https://viagracnar.com
viagra low cost <a href=https://viagracnar.com>buy viagra on line</a> ’

36 MunbsDionse MunbsDionse | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 5:23 | Reagovat

payday advance usa - http://paydayloans-online.us.com/
cash credit card <a href="http://paydayloans-online.us.com/">payday loans</a> ’

37 KdbccfCrync KdbccfCrync | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 15:00 | Reagovat

avoiding payday loan debt http://paydayloansonlinenow.us.com/
are internet payday loans legal <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>loans for bad credit</a>

38 MlokmDionse MlokmDionse | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 20:54 | Reagovat

payday loans for bad credit https://1paydayloansonline.com/
american advance payday loans <a href="https://1paydayloansonline.com/">online payday loans direct lenders</a>

39 Dvenreninense Dvenreninense | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 20:44 | Reagovat

debt relief
<a href="https://1paydayloansonline.com/">online payday loans</a>
debt consolidation loans bad credit
<a href="https://1paydayloansonline.com/">bad credit loans</a>

40 Dsbginense Dsbginense | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 10:40 | Reagovat

advance loans
<a href="https://paydayploansonline.org/">payday advance</a>
$1500 payday loans
<a href="https://paydayploansonline.org/">best payday loans</a>

41 Dbsdbinense Dbsdbinense | E-mail | Web | 30. prosince 2017 v 15:06 | Reagovat

bad credit car loan
<a href="https://cashadvancezqko.com/">payday advances</a>
payday loan online no credit check
<a href="https://cashadvancezqko.com/">online payday loans</a>

42 ZvstGriemi ZvstGriemi | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 13:18 | Reagovat

low cost payday loans
<a href="https://paydaykko.org/">cash advance loans online</a>
small loans
<a href=https://paydaykko.org/>payday loans</a>

43 Jwemspeage Jwemspeage | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 20:16 | Reagovat

same day payday loans direct lenders
<a href="https://personalaae.org/">same day payday loan</a>
no fax payday loans online
<a href=https://personalaae.org/>loans payday</a>

44 Dmdinense Dmdinense | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 11:10 | Reagovat

online cash loans
<a href="https://installmentokmloan.com/">best online payday loans</a>
1 hour payday loans no credit check
<a href="https://installmentokmloan.com/">best online payday loans</a>

45 Dcfxinense Dcfxinense | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 14:58 | Reagovat

same day money loans
<a href="https://paydayacerl.org/">payday loans near me</a>
auto loans bad credit
<a href="https://paydayacerl.org/">cash loans online</a>

46 Faaareday Faaareday | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 2:54 | Reagovat

cialis free sample
<a href="http://cialisovnsm.com/">buy cialis online without a prescription</a>
cialis generic canada
<a href=http://cialisovnsm.com/>tadalafil cialis</a> ’

47 Fndareday Fndareday | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 3:21 | Reagovat

cialis for women
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">cialis 20mg</a>
canadian generic cialis
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>cheap cialis</a> ’

48 Fndacoush Fndacoush | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 23:02 | Reagovat

cialis samples free
<a href="http://haycialis.com/"></a>
cialis 20
<a href="http://haycialis.com/">tadalafil cialis</a> ’

49 Gevareday Gevareday | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 3:35 | Reagovat

cheap liquid cialis
<a href="http://jrucialis.com/">cialis side effects</a>
cialis prescription
<a href=http://jrucialis.com/>online cialis</a> ’

50 Evareday Evareday | E-mail | Web | 20. ledna 2018 v 15:26 | Reagovat

cheap cialis canada
<a href="http://veucialis.com/">cialis soft</a>
brand name only cialis
<a href=http://veucialis.com/>cialis soft tabs</a> ’

51 Vecspeage Vecspeage | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 3:40 | Reagovat

quick loan lenders
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">payday cash loan</a>
poor credit personal loans
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>fast payday loan</a>

52 Ondcpriob Ondcpriob | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 3:10 | Reagovat

viagra buy on line
http://genericonlineviaqra.com/
viagra trial
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy cheap viagra</a> OK’

53 Vecupruche Vecupruche | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 16:39 | Reagovat

genuine viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>cheap viagra</a>
side effects viagra
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra</a>  OK’

54 MhtDionse MhtDionse | E-mail | Web | 1. února 2018 v 18:00 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
a plus payday loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">loans payday</a>

55 Dxvinense Dxvinense | E-mail | Web | 3. února 2018 v 20:55 | Reagovat

OK’
<a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance american express</a>
easy personal loans <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">fast payday loan</a>

56 Ondcpriob Ondcpriob | E-mail | Web | 1. března 2018 v 13:15 | Reagovat

when will viagra go generic
http://freeerectilepills.com/
viagra oral jelly
<a href="http://freeerectilepills.com/#">buy female viagra</a> OK’

57 PplGlOssy PplGlOssy | E-mail | Web | 3. března 2018 v 12:18 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicationpills.com/">dysfunction erectile</a>
viagra pro
<a href="http://erectiledysfunctionmedicationpills.com/">viagra online</a> OK’

58 PlpCurse PlpCurse | E-mail | Web | 18. března 2018 v 21:08 | Reagovat

amoxil nom generique
<a href="http://amoxilpillbuy.com/">amoxil price</a>
amoxil toddler side effects
<a href=http://amoxilpillbuy.com/>amoxil 500mg dosage</a> ’

59 BrdSmign BrdSmign | E-mail | Web | 30. března 2018 v 15:33 | Reagovat

As is evidenced by the saturated multivariable model, several other Gulf War-related exposure covariates approached statistical significance table 7. does generic viagra work <a href="https://nadinekube.com/">viagra online</a> free trial of viagra <a href=https://nadinekube.com/>viagra buy</a>  As for graver risks, when the arteries serving your kidneys are affected, the kidneys must struggle to remove wastes and extra fluid from your body. OK’

60 bbnSmign bbnSmign | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 15:25 | Reagovat

Fear and stress reactions are essential for human survival. viagra suppliers <a href="http://loviagraosn.com/">viagra generic</a> generic viagra canada <a href=http://loviagraosn.com/>buy viagra</a>  Jenn boudreau March 7, 2014 at 12:43 pm - Reply Hello, do you have any Canadian doctors i live i n NEW Brunswick but am moving to BC in a couple months. OK’

61 Brdbrora Brdbrora | E-mail | Web | 7. dubna 2018 v 12:14 | Reagovat

On the 11th day late I have started lightly bleeding not sure if this means no pregnancy or I am?? women viagra <a href="http://viagra-onlinenas.com/">buy viagra online usa</a> get viagra <a href=http://viagra-onlinenas.com/>viagra online canada</a>  In most cases, dengue fever goes away in a week or two without treatment, but sometimes it causes shock, hemorrhaging, and death. OK’

62 bgcbrora bgcbrora | E-mail | Web | 11. dubna 2018 v 8:33 | Reagovat

viagra plus <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/">viagra and alcohol</a> buy generic viagra <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/>viagra sale online</a> OK’

63 btdbeeft btdbeeft | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 14:35 | Reagovat

online prescription viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">generic viagra</a> alternative viagra viagra online

64 bsfbrora bsfbrora | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 17:34 | Reagovat

viagra online no prescription <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra story</a> generic viagra online <a href=http://fviagrajjj.com/#>viagra free samples</a>

65 bsfbrora bsfbrora | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 19:36 | Reagovat

viagra for sale <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra</a> discount viagra online <a href=http://fviagrajjj.com/#>purchase viagra</a>

66 bsfbrora bsfbrora | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 3:44 | Reagovat

viagra soft <a href="http://fviagrajjj.com/#">cheapest generic viagra</a> viagra buy <a href=http://fviagrajjj.com/#>viagra price</a>

67 bsfbrora bsfbrora | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 15:55 | Reagovat

cheapest viagra prices <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra coupons</a> viagra without prescription <a href=http://fviagrajjj.com/#>buy viagra soft tabs</a>

68 bsfbrora bsfbrora | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 2:05 | Reagovat

generic viagra online <a href="http://fviagrajjj.com/#">sildenafil viagra</a> viagra women <a href=http://fviagrajjj.com/#>buy cheap purchase uk viagra</a>

69 bsfbrora bsfbrora | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 4:06 | Reagovat

viagra natural <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy viagra online at</a> viagra canada <a href=http://fviagrajjj.com/#>non prescription viagra</a>

70 bsfbrora bsfbrora | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 20:22 | Reagovat

buying viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra alternatives</a> buy viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>real viagra</a>

71 bsfbrora bsfbrora | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 2:28 | Reagovat

cheapest brand viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">what would happen if a girl took viagra</a> purchase viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>buy online viagra</a>

72 bsfbrora bsfbrora | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 8:33 | Reagovat

what does viagra do <a href="http://fviagrajjj.com/#">how to use viagra</a> low price viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>viagra online without prescription</a>

73 nfsDionse nfsDionse | E-mail | Web | 1. května 2018 v 14:48 | Reagovat

bad credit installment loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">loans now</a> moneytree payday loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">loans now</a>

74 bhratosy bhratosy | E-mail | Web | 2. května 2018 v 19:26 | Reagovat

cheap viagra for sale <a href="http://viagraazmhj.com/#">buy viagra</a> alternative viagra <a href=http://viagraazmhj.com/#>viagra buy</a>

75 bdcBreah bdcBreah | E-mail | Web | 9. května 2018 v 0:58 | Reagovat

female viagra pill <a href="http://usa77www.com/#">generic viagra india</a> viagra soft tablets <a href=http://usa77www.com/#>prescription viagra</a>

76 brdBreah brdBreah | E-mail | Web | 25. května 2018 v 19:34 | Reagovat

what would happen if a girl took viagra <a href="https://aluixnetwork.com/#">cheap viagra</a> viagra sales <a href=https://aluixnetwork.com/#>viagra on line</a>

77 bsfNicle bsfNicle | E-mail | Web | 28. května 2018 v 5:53 | Reagovat

viagra overnight <a href="http://qenericviaqra.com/#">buy viagra online</a> viagra plus <a href="http://qenericviaqra.com/#">order viagra</a>

78 bsdNicle bsdNicle | E-mail | Web | 30. května 2018 v 12:06 | Reagovat

generic viagra cheap <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra online</a> viagra suppliers <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra online usa</a>

79 vadNicle vadNicle | E-mail | Web | 6. června 2018 v 4:44 | Reagovat

cialis 10mg <a href="http://hitcialisosn.com/#">buy cialis without prescription</a> tadalafil tablets 20 mg <a href="http://hitcialisosn.com/#">cheapest cialis</a>

80 bzyBreah bzyBreah | E-mail | Web | 6. června 2018 v 17:13 | Reagovat

order generic viagra <a href="http://loviagraosn.com/#">effects of viagra</a> how does viagra work <a href=http://loviagraosn.com/#>generic viagra</a>

81 pazwaymn pazwaymn | E-mail | Web | 7. června 2018 v 20:45 | Reagovat

uk viagra <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra price</a> viagra tablets <a href=http://viagrapfhze.com/#>generic viagra online</a>

82 bynNicle bynNicle | E-mail | Web | 7. června 2018 v 22:52 | Reagovat

natural viagra alternative <a href="http://viagraveikd.com/#">online viagra</a> cheap generic viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">generic viagra online</a>

83 nfkwaymn nfkwaymn | E-mail | Web | 8. června 2018 v 11:24 | Reagovat

generic viagra online pharmacy <a href="http://viagracefo.com/#">viagra online</a> pharmacy viagra <a href=http://viagracefo.com/#>buy viagra</a>

84 nnsBreah nnsBreah | E-mail | Web | 10. června 2018 v 0:56 | Reagovat

cheap viagra canada <a href="https://aluixnetwork.com/">viagra</a> viagra overnight <a href=https://aluixnetwork.com/>buy viagra online without prescription</a>

85 ndgNicle ndgNicle | E-mail | Web | 10. června 2018 v 1:01 | Reagovat

what would happen if a girl took viagra <a href="http://bitcapblog.com ">cheap viagra online</a> what would happen if a girl took viagra <a href="http://bitcapblog.com">purchase viagra</a>

86 nfsBreah nfsBreah | E-mail | Web | 10. června 2018 v 4:18 | Reagovat

alternative viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/">viagra for sale</a> viagra prices <a href=https://holidayrentallorgues.com/>viagra without a prescription</a>

87 nfgBreah nfgBreah | E-mail | Web | 11. června 2018 v 13:25 | Reagovat

natural alternatives to viagra <a href="http://mo-basta.org">viagra natural</a> generic viagra 100mg <a href=http://mo-basta.org>order viagra online</a>

88 xbcNicle xbcNicle | E-mail | Web | 12. června 2018 v 4:40 | Reagovat

payday advance loans <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online</a> debt settlement <a href="https://onlineloan.us.org">online payday loans</a>

89 bdsBreah bdsBreah | E-mail | Web | 13. června 2018 v 14:17 | Reagovat

quick personal loans bad credit <a href="https://cashadvanceonline.us.org">loans online</a> quick cash payday loans <a href=https://cashadvanceonline.us.org>payday loans online same day</a>

90 nnrBreah nnrBreah | E-mail | Web | 13. června 2018 v 23:29 | Reagovat

buy cheap cialis <a href="http://fundeconp.org/">online cialis</a> cialis pills <a href=http://fundeconp.org/>п»їcialis</a>

91 nssErown nssErown | E-mail | Web | 26. června 2018 v 11:52 | Reagovat

tadalafil citrate <a href="http://hitcialisosn.com/">tadalafil citrate</a> cialis cost <a href="http://hitcialisosn.com/">generic tadalafil</a>

92 rhhErown rhhErown | E-mail | Web | 1. července 2018 v 18:59 | Reagovat

cialis sale <a href="http://cialisotjs.com/">cialis without prescription</a> cialis 10mg <a href="http://cialisotjs.com/">cialis pills</a>

93 mumErown mumErown | E-mail | Web | 6. července 2018 v 14:17 | Reagovat

cialis pills <a href="http://besiktasboschservis.com/">cialis online</a> tadalafil 20 mg <a href="http://besiktasboschservis.com/">buy cialis online</a>

94 citalopram 40 mg citalopram 40 mg | E-mail | Web | 15. července 2018 v 14:16 | Reagovat

citalopram 40 mg

95 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 17. července 2018 v 13:40 | Reagovat

ranitidine 150 mg

96 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 17. července 2018 v 18:20 | Reagovat

ranitidine 300 mg

97 meloxicam 7 5 mg meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 7:26 | Reagovat

meloxicam 15 mg

98 meloxicam 7 5 mg meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 8:29 | Reagovat

meloxicam 7 5 mg

99 bsfinfic bsfinfic | E-mail | Web | 19. července 2018 v 0:57 | Reagovat

cialis reviews <a href="http://valcialisns.com/">cialis 10mg</a> cialis canada <a href=http://valcialisns.com/>tadalafil 20mg</a>

100 naproxen 500 mg naproxen 500 mg | E-mail | Web | 19. července 2018 v 10:44 | Reagovat

naproxen 500 mg

101 khgfFrier khgfFrier | E-mail | Web | 24. července 2018 v 12:57 | Reagovat

viagra sildenafil <a href="http://viagapharmaked.com/#">viagra 100mg</a> cheap viagra from india <a href="http://viagapharmaked.com/#">viagra sample</a>

102 nukFrier nukFrier | E-mail | Web | 27. července 2018 v 23:33 | Reagovat

buy cheap generic viagra <a href="https://viagrapbna.com/#">sildenafil</a> buying viagra <a href="https://viagrapbna.com/#">viagra without a prescription</a>

103 ShaylaGxjcv ShaylaGxjcv | E-mail | 11. října 2018 v 15:24 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama