87. kapitola: Konečně doma

9. prosince 2013 v 0:11 | Katherine |  Aqua vitae novae
Mohl by mi někdo vysvětlit, kam zmizel celý víkend? Popř. jak se to stalo, že už je pomalu půlka prosince? Nestíhám, fakt ne :/ Potřebuji do úterka dopsat všechny seminárky, abych mohla v sobotu v klidu odletět, ale mám takový pocit, že místo psaní a práce mi akorát každý den mizí mezi prsty. Je to divné. Ale víkend jsem stihla (pravda, trochu těsně, ale přece) a na příští týden za mě snad kapitolu přidá automat (pevně doufám, že ji stihnu napsat). Tak tedy:
Enjoy!
Týden utekl jako voda a Molly pomalu přetvořila Samuelův budoucí pokoj k obrazu svému. Občas Severus proti něčemu protestoval, ale většinou se jí podařilo vysvětlit mu, proč je to důležité. Skoro vždy nakonec něco zavrčel a odebral se do své pracovny, aby, podle toho, co tvrdil, mohl pracovat na zabezpečovacích kouzlech pro tuto místnost.Téměř vše už bylo hotovo. Zbýval už jen jeden den, než Samueala propustí od Svatého Munga. Všichni se těšili, ale zůstával v nich i červíček ostražitosti, protože nikdo přesně nedokázal odhadnout, jak bude Severus svou novou roli zvládat. Občas se v tom utvrzovali, když se začal hádat kvůli nějaké maličkosti.


"Co tady dělá ta kolébka?" zeptal se zamračeně, když uviděl, že dveře jeho ložnice jsou otevřené. Tam Molly nic zařizovat neměla, proto ho to překvapilo.


"Konečně dorazila, před chvílí ji přinesl poslíček. Je to přesně ten nový typ, který lze jednoduchým kouzlem přeměnit na postýlku, až chlapec povyroste," rozplývala se Molly. Svým dětem nikdy nemohla dopřát tak drahé a inovativní vybavení, proto se v tom teď úplně vyžívala.


"To ale neodpovídá na mou otázku, co dělá ta postel tady! Tohle je moje ložnice, pokud vím, chlapcův pokoj se nachází jinde."


"Jistě, ale předpokládala jsem, že během prvních týdnů ho budeš chtít mít u sebe, Severusi," namítla Molly. Ani si neuměla představit pocity toho malého ubožáčka, když by musel spát v samostatném pokoji hned od prvního dne. Zejména když u Munga byl zvyklý na společnost.


"Nikoliv. Samuel nebude žádný rozmazlený kluk. Má svůj vlastní pokoj a nebude utíkat do mé ložnice jako nějaký ustrašený Mrzimor. Ne později a ne teď. Wingardium leviosa!" mávnul hůlkou a naznačil kolébce, kterým směrem se má hnout. Opatrně, ale rezolutně ji přenesl až do Samuelova pokoje. Molly ho následovala, ale výraz její tváře mu dával najevo, že s tímhle nesouhlasí.


"Co když bude něco potřebovat? Co když se mu něco stane?" zeptala se starostlivě.


"Udělal jsem si malý průzkum. Nebo spíše slečna Grangerová se o tom zmínila včera odpoledne, když jsem ji a pana Weasleyho potkal na Příčné. Chytili mě, jak vycházím z obchodu s dětským zbožím, holomci. Přesto, a to musím uznat, jde o geniální vynález, i když mudlovský," zatvářil se spokojeně a přivolal dvě podivné růžové věci se světle modrými anténkami.


"O co by mělo jít?" nakrčila Molly nos.


"Říká se tomu chůvičky. Nechutná zdrobnělina, mám-li být upřímný, ale praktická věc. Jednu pověsím tady na vnitřní okraj Samuelovy kolébky a druhou si položím na noční stolek. Uslyším tak jakýkoli hluk, který se odtud ozve."


"Tomu nevěřím. Mudlové by bez kouzel s něčím takovým přece nemohli přijít. Musí v tom být nějaké zvukové zaklínadlo," přemýšlela Molly nahlas. Za ta léta, která strávila po boku svého muže, se nesčetněkrát přesvědčila o tom, že mudlové dokáží vymyslet zázračné inovace bez použití kouzel, ale tohle se jí nezdálo. Až příliš jí to připomínalo ultradlouhé uši jejích dvojčat.


"Můžeme to hned vyzkoušet," navrhnul jí.


"Pokud očekáváš, že to bude fungovat," zavrtěla hlavou a s jednou z chůviček se odebrala do Severusovy ložnice.


"Neviděla jsi dneska Tinky?" ozvalo se hlasitě z přístroje, který držela v ruce. Ačkoli byla předem připravená na to, co má tahle věcička dělat, lekla se tak, až poskočila a chůvička jí vylétla z ruky. Naštěstí ji dokázala během poslední vteřiny před dopadem na zem pohotově chytit.


"Ptala se mě, jestli ji potřebuji, a když jsem říkala, že ne, zamumlala si, že něco musí stihnout, a přemístila se," oznámila mu Molly, když se vrátila zpátky do dětského pokoje.


"Vážně? To je divné," zatvářil se Severus zamyšleně a v duchu se rozhodl, že si se svou skřítkou promluví, až Molly odejde. Ještě spolu dovedli pár posledních maličkostí k dokonalosti a komnaty byly připraveny přivítat nového nájemníka.


Sotva za Molly zapraskaly plameny krbu, který Minerva Severusovi otevřela, aby mu celé přípravy zjednodušila, ozvalo se tiché prásknutí a nesmělý hlásek.


"Pane?"


"Ano, Tinky?" otočil se a uviděl skřítku, jak něco svírá za zády v rukách. "Co to tam máš?" zeptal se zvědavě.


"Tinky vždycky ráda pletla, pane. Jenže pro své děti plést nemohla, však víte, že oblečení je skřítčí prokletí. Ale teď má Tinky konečně pro koho plést, tak si říkala, kdyby vám to nevadilo..." S těmito slovy vytáhla zpoza zad krásný, světle modrý svetřík, na kterém byly vyšity iniciály S. S., přičemž obě písmena připomínala dva hady s vyplazenými jazyky.


"Tinky si říkala, že modrá by mohla mladému pánovi slušet," prohodila tiše. Severus netušil, jak na to přišla, ale svetr skutečně dokonale vystihoval barvu Samuelových očí. Očí, které zdědil po Sophii.


"Děkuji, Tinky, je krásný," pochválil její dílo a děkovně jí stiskl malou ručku. Tinky samým štěstím popotáhla, pak zahambeně přikývla, podala mu svetřík a zase zmizela. Severus ho poskládal do komody, kterou s Molly pro Samuela sestavili, a ještě jednou si pohledem přeměřil nový pokoj. Od zítřejšího dne už tady nebude sám. Bude tady s ním žít dítě. Jeho syn. Trochu ho to děsilo, ale zároveň byl zvědavý. S myšlenkami, zda to vlastně zvládne, se odebral ke spánku. Čekal ho velký den.


Další ráno se ke Svatému Mungovi vydalo celé procesí. Minerva a Molly trvaly na tom, že ho doprovodí a se vším mu pomůžou, a na poslední chvíli se objevili i Dennis s Nicholasem. Těm ale Severus přikázal, ať zůstanou na hradě, že se s chlapcem seznámí později. Před Svatým Mungem narazili na Harryho Pottera. Severus podezřívavě pohlédl nejprve na Minervu a pak i na Molly, ale ukázalo se, že během lektvarových praktik na Harryho univerzitě došlo k menšímu výbuchu a jeho spolužák byl lehce zraněn, proto ho sem Harry doprovodil. Přesto měl ale Severus pocit, že musel předem vědět o tom, že tady budou, a přihlásit se jako doprovod jen kvůli tomu. Občas si říkal, zda to se svou paranoiou nepřehání.


Konečně stanuli před léčitelkou Fowlerovou, která začala přísně jmenovat všechna pravidla, která by podle ní měl Severus dodržovat. Zjevně nebyla příliš zvyklá na osamělé otce a trpěla utkvělou představou, že to nemůže zvládnout. Po jedné obzvláště očividné připomínce se už nedokázal ovládnout a odfrknul si.


"Nějaké připomínky, pane Snape?" zeptala se ho. V té chvíli si připadal jako malý zlobivý žáček, a tak jen zavrtěl hlavou a pohlédl na špičky svých bot.


Konečně byly všechny formality vyřízeny. Severus si nebyl jist, jestli je na tohle všechno připravený, jeho plánovaná taktika spočívala v malých krůčcích, ale Minerva se naštěstí celá natěšená nabídla, že chlapce ponese. Pak se vydali taxíkem k nádraží King's Cross.


"Tvoje první cesta Bradavickým expressem," žvatlala Molly rozněžněle. Severus jen protočil oči a měl pocit, že i Samuelovi se na tváři usadil znuděný výraz. Nejspíš na něm ale přece jen viděl jen to, co vidět chtěl.Cesta trvala dlouho, ale přemístění ani letax se pro děti do půl roku věku nedoporučovaly, proto se předem dohodli na tomto způsobu dopravy. Severus se trochu obával toho, jak bude chlapec zvládat dlouhou cestu, ale u Samuela se projevila překvapivě klidná povaha. Usnul už v Londýně, když projížděli Watfordem.Na hradě je čekala uvítací hostina, kterou zorganizovali Dennis s Nicholasem ve spolupráci s Tinky a ostatními skřítky. Dennis se nad Samuelem rozplýval a pitvořil se na něj od první vteřiny, zatímco Nicholas se tvářil stejně vážně jako obvykle a působil dojmem, že je tam úplně náhodou. Ale ve chvíli, kdy všichni zaměřili svou pozornost na světle zelený dortík ve tvaru dětské botičky, ho Severus přistihl, jak využil přiležitosti, na Samuela se usmál a chytil ho za drobnou ručku. Nebyl ale tak nenápadný, jak si přál, protože ho vzápětí přistihl i Dennis a žertovně do něj strčil. Pak už se zase snažil udržet vážnou tvář, i když bylo všem jasné, že to jen hraje. Člen čistokrevné vážené rodiny se v něm holt nezapřel.
Zanedlouho všichni usoudili, že bude nejlepší nechat Severuse se synem samotného, a pomalu se vytrousili do svých komnat a domovů.
"Tak co, kluku, zvládneme to tady spolu sami?" zeptal se ho Severus se zdviženým obočím. Samuel na něj vážně pohlédl a Severus se musel pousmát. "To víš, že zvládneme. A něco mi říká, že na to nejsme sami, i kdybychom si to náhodou přáli."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | 10. prosince 2013 v 17:11 | Reagovat

Chudák dítě, takhle ho už odmalinka odšoupnou do samostatnýho pokoje... ne, já bych to tak udělala taky :D Ale ke kapitole: I tentokrát mě bavila, jen se mi nezdá, že by se Severus neozval, když ho kritizují :-D Těším se na další :-)

2 Niki Niki | 21. prosince 2013 v 18:14 | Reagovat

Stíháš na zítra další? :-)

3 Katherine Katherine | 24. prosince 2013 v 22:58 | Reagovat

Eeeeeeeh, kde je nová kapitola??? Vždyť jsem ji přidávala před odjezdem! Ale v blogu ji nevidím a druhý počítač nemám teď u sebe, abych ji znova uploadovala. Do dvou dnů to napravím, nechápu, co se stalo 8-O Každopádně se omlouvám a přeji příjemné Vánoce! ;-)

4 Niki Niki | 26. prosince 2013 v 23:38 | Reagovat

Nic se neděje :D Tobě taky :-)

5 Katherine Katherine | 28. prosince 2013 v 15:09 | Reagovat

Prosím o strpení, jsem teď nemocná (umírám na chřipku, uvažuju, jestli nejsem chlap, podle toho, jak to špatně snáším :D ), takže si nemůžu vyzvednout noťas, ve kterém mám novou kapitolu ve wordu. Ale do Silvestra pro něj stejně musím, takže to vidím jako deadline :-)

6 DorothyAvawl DorothyAvawl | E-mail | 19. července 2017 v 0:01 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

7 Arlenesek Arlenesek | E-mail | 22. července 2017 v 22:00 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

8 ThesisWriting ThesisWriting | E-mail | Web | 26. července 2017 v 13:02 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

9 CarolynHal CarolynHal | E-mail | 4. srpna 2017 v 16:19 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

10 CarolynHal CarolynHal | E-mail | 4. srpna 2017 v 21:23 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

11 Dol33larfut Dol33larfut | E-mail | 13. srpna 2017 v 4:14 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#qdxE4hpstm>
<img>http://0.00000007.ru/3#DK926023Gq</img>
</a>
------------------------
Стабильно большое количество socks и proxy серверов онлайн
на сегодняшний день: 33557 IP в 198 странах мира
<b>Высочайшая анонимность - мы гарантируем, что наши прокси сервера целиком и полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех соединений без приложения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Сохранить в тайне или сменить свой IP можно двумя кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые расценки на безлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении срока действия аккуанта.
ICQ бот на всех без исключения тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что требуется для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#BQ7zH9VX9g>Vip proxy</a>
__________
скачать обход блокировки вк
русдосуг вход +на сайт +в обход блокировки
openvpn ubuntu 16.04
приватный прокси бесплатно

12 Avito777Rep Avito777Rep | E-mail | 15. srpna 2017 v 16:40 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито фотошторы скидкой
авито санкт
дать объявление +на авито бесплатно
авито дать бесплатное
авито скачать бесплатно

13 DannyZes DannyZes | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 17:27 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

14 VrbyBralge VrbyBralge | E-mail | Web | 21. září 2017 v 7:44 | Reagovat

paydayloans chicago - http://loansvtna.org/
loans no credit check <a href=http://loansvtna.org/>payday loans near me</a> ’

15 Vffgbuple Vffgbuple | E-mail | Web | 23. září 2017 v 9:23 | Reagovat

cialis samples in canada
<a href="http://cialisivndh.com/">cialis</a>
cialis generic
<a href=http://cialisivndh.com/>generic cialis</a> ’

16 NatalieDwems NatalieDwems | E-mail | Web | 24. září 2017 v 20:47 | Reagovat

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 3.0
XEvil 3.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google, Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!
Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

17 Vqvqbuple Vqvqbuple | E-mail | Web | 25. září 2017 v 1:11 | Reagovat

buy cialis pills
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
cialis dosage instructions
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

18 Ffvgareday Ffvgareday | E-mail | Web | 25. září 2017 v 1:32 | Reagovat

cialis drugs
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis</a>
cheap cialis professional
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

19 Fsvacoush Fsvacoush | E-mail | Web | 25. září 2017 v 1:39 | Reagovat

ordering cialis online
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
order cialis
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a> ’

20 Jnmksmealk Jnmksmealk | E-mail | Web | 25. září 2017 v 11:17 | Reagovat

generic cialis from canada
<a href="http://cialiseimah.com/">cialis</a>
cialis sales
<a href=http://cialiseimah.com/>generic cialis</a> ’

21 BhnjRousty BhnjRousty | E-mail | Web | 26. září 2017 v 1:56 | Reagovat

viagra online buy brand generic
<a href="http://viagracekan.com/">buy viagra</a>
viagra canada online pharmacy
<a href=http://viagracekan.com/>buy viagra</a> ’

22 LewfhNense LewfhNense | E-mail | Web | 26. září 2017 v 2:36 | Reagovat

best viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra online</a>
viagra free
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra</a> ’

23 Azsvscekly Azsvscekly | E-mail | Web | 26. září 2017 v 3:45 | Reagovat

order viagra without prescription
<a href="http://viagraonszb.com/">generic viagra</a>
cheapest viagra online
<a href=http://viagraonszb.com/>viagra online</a> ’

24 LvvdBreero LvvdBreero | E-mail | Web | 27. září 2017 v 7:31 | Reagovat

buy viagra online at - https://viagraciom.com
online viagra <a href=https://viagraciom.com>buy viagra</a> ’

25 Fvrcspeage Fvrcspeage | E-mail | Web | 30. září 2017 v 17:19 | Reagovat

quick cash
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">cash advance usa</a>
quick and easy payday loan
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>online payday loans</a> ’

26 BebbAnnode BebbAnnode | E-mail | Web | 5. října 2017 v 4:05 | Reagovat

sildenafil viagra - http://ericviaed.com/
viagra and alcohol <a href=http://ericviaed.com/>generic viagra</a> ’

27 Ffbvgareday Ffbvgareday | E-mail | Web | 25. října 2017 v 5:11 | Reagovat

cheap cialis soft
<a href="http://buycialis-menrxonil.com/">cialis online</a>
cialis 2.5mg
<a href=http://buycialis-menrxonil.com/>cheap cialis</a> ’

28 LssdvdPaycle LssdvdPaycle | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 5:07 | Reagovat

women taking viagra
http://canadiannowv.com/
generic cheap viagra
<a href=http://canadiannowv.com/>order viagra</a>

29 MbjhdkGlOssy MbjhdkGlOssy | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 5:17 | Reagovat

viagra without a prescription
http://vipnowed7.com/
female viagra does it work
<a href="http://vipnowed7.com/">viagra</a>

30 MunbsDionse MunbsDionse | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 6:14 | Reagovat

loans - http://paydayloans-online.us.com/
bad credit credit card <a href="http://paydayloans-online.us.com/">pay day loans</a> ’

31 Jthasspeage Jthasspeage | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 3:22 | Reagovat

bad credit loan
<a href="https://24hrspaydayloans.com/">instant payday loans</a>
loan payoff calculator
<a href=https://24hrspaydayloans.com/>same day payday loan</a>

32 Jthasvspeage Jthasvspeage | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 6:18 | Reagovat

payday loans no credit check no faxing
<a href="https://installmentloannbbm.com/">instant payday loans</a>
best payday loan site
<a href=https://installmentloannbbm.com/>payday loans online</a>

33 Jtbwwspeage Jtbwwspeage | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 14:15 | Reagovat

bad credit history payday loans
<a href="https://loansonlinevaec.org/">bad credit payday loans</a>
online instant payday loans
<a href=https://loansonlinevaec.org/>best payday loans</a>

34 Jvsxxspeage Jvsxxspeage | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 3:18 | Reagovat

debt counseling
<a href="https://cashadvanceccet.com/">best online payday loans</a>
payday cash loan
<a href=https://cashadvanceccet.com/>3 month payday loans</a>

35 Dsbcinense Dsbcinense | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 18:01 | Reagovat

debt consolidation loans bad credit
<a href="https://installmentccy.org/">best online payday loans</a>
online payday advance loans
<a href="https://installmentccy.org/">payday advance</a>

36 Fzaspeage Fzaspeage | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 4:31 | Reagovat

quick cash payday loans
<a href="https://paydaytniloans.org/">payday loan online</a>
get out debt
<a href=https://paydaytniloans.org/>payday loans online direct lenders only</a>

37 ZmsGriemi ZmsGriemi | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 22:15 | Reagovat

military loans
<a href="https://paydayloans-online.us.com/">instant payday loans</a>
cash check advances
<a href=https://paydayloans-online.us.com/>cash advance</a>

38 Enupruche Enupruche | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 5:40 | Reagovat

viagra 100mg side effects
<a href=http://viagapharmaked.com/>purchase viagra</a>
viagra prescription uk
<a href="http://viagapharmaked.com/">viagra soft tabs</a>

39 Amtphire Amtphire | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 12:02 | Reagovat

cialis cost
<a href=http://cialisovnas.com/>cialis price</a>
generic cialis from india
<a href="http://cialisovnas.com/">cialis 20mg</a>

40 Fdnacoush Fdnacoush | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 3:43 | Reagovat

brand cialis buy online
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
20 mg cialis
<a href="http://cialisoakdm.com/">cialis soft tabs</a> ’

41 Vecupruche Vecupruche | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 9:11 | Reagovat

buy viagra online canada
<a href=http://viasergeneric.com/>buy generic viagra</a>
viagra brand name
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra</a>  OK’

42 RokGlOssy RokGlOssy | E-mail | Web | 30. ledna 2018 v 10:27 | Reagovat

generic cheap viagra http://genericonlineviaqra.com/ ok’

43 MhtDionse MhtDionse | E-mail | Web | 2. února 2018 v 6:03 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
personal loans <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance online</a>

44 PsaGeons PsaGeons | E-mail | Web | 10. února 2018 v 22:10 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplanatb.org/">writing business plans</a>
website to do my homework
https://writebusinessplanatb.org/ - create business plan

45 MndDionse MndDionse | E-mail | Web | 21. února 2018 v 16:36 | Reagovat

OK’ https://loanonline.us.org/
best payday loans uk <a href="https://loanonline.us.org/">advance cash payday loan</a>

46 GbmInjek GbmInjek | E-mail | Web | 23. února 2018 v 16:52 | Reagovat

cialis daily side effects - http://buycialisomskc.com/
2.5mg cialis <a href=http://buycialisomskc.com/>generic cialis</a> ’

47 Lqxbeabs Lqxbeabs | E-mail | Web | 26. února 2018 v 12:26 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis online</a>
cialis canadian pharmacy
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis pills</a> OK’

48 GbbAvoine GbbAvoine | E-mail | Web | 27. února 2018 v 19:05 | Reagovat

<a href="http://otcerectilepills.com/">viagra</a>
viagra uk sales
<a href=http://otcerectilepills.com/>cheap erectile pills</a>  OK’

49 Dvsatosy Dvsatosy | E-mail | Web | 28. února 2018 v 15:58 | Reagovat

herbal uk viagra
<a href=http://cheaperectilepills.com/>viagra online</a>
purchase female viagra
<a href="http://cheaperectilepills.com/">erectile dysfunction treatment</a> OK’

50 FfvSmign FfvSmign | E-mail | Web | 2. března 2018 v 22:00 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/">dysfunction erectile</a>
viagra toronto
<a href=http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/>herbal erectile dysfunction pills</a>  OK’

51 FnaSmign FnaSmign | E-mail | Web | 8. března 2018 v 13:02 | Reagovat

Hi!
<a href="http://viagraazmhj.com/">cheap viagra</a>
buy brand name viagra cost
<a href=http://viagraazmhj.com/>viagra generic online</a>  OK’

52 Gbdacoush Gbdacoush | E-mail | Web | 15. března 2018 v 18:35 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
cheap cialis no prescription
<a href="http://cialisoakdm.com/">cialis generic online</a> OK’

53 PlpCurse PlpCurse | E-mail | Web | 18. března 2018 v 6:12 | Reagovat

medicamento amoxil 500 mg
<a href="http://amoxilpillbuy.com/">buy amoxil 500mg</a>
para que es el amoxil pediatrico
<a href=http://amoxilpillbuy.com/>amoxil 500mg dosage</a> ’

54 LmmGlOssy LmmGlOssy | E-mail | Web | 20. března 2018 v 11:19 | Reagovat

viagra online canadian pharmacy
<a href="http://genericvlagra.com/">viagra price</a>
viagra usa
<a href="http://genericvlagra.com/">viagra generic</a> OK’

55 Sxhatosy Sxhatosy | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 23:29 | Reagovat

This internet site provides information of a general nature and is designed for educational purposes only. herbal alternative viagra <a href="http://viagraformenvfa.com/">benefits of viagra for men</a> how does viagra work <a href=http://viagraformenvfa.com/>generic viagra for men</a>  This does not mean that there are no resources, but simply that there are none in our database. OK’

56 Grvbeeft Grvbeeft | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 2:00 | Reagovat

All the vet could say was did they get into anything? women viagra <a href="http://viagraforsalebrc.com/">viagra for sale cheap</a> try viagra for free <a href="http://viagraforsalebrc.com/">viagra single packs for sale</a>  Isabel Healthcare was created, in honour of Isabel, and all patients whose lives have been impacted by missed or delayed diagnosis, to help clinicians around the world reduce diagnostic errors. OK’

57 dczbrora dczbrora | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 22:48 | Reagovat

over the counter viagra <a href="http://menedkkr.com/#">viagra without prescription</a> cheap viagra online <a href=http://menedkkr.com/#>viagra patent expiration date</a>

58 bsfbrora bsfbrora | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 6:14 | Reagovat

viagra sale online <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra story</a> viagra 100mg <a href=http://fviagrajjj.com/#>online viagra</a>

59 btdbeeft btdbeeft | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 3:29 | Reagovat

alternative to viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra</a> buy viagra new york viagra

60 nsafDionse nsafDionse | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 13:59 | Reagovat

https://ttsitworldwide.com/
canadian payday loan association <a href="https://ttsitworldwide.com/">ohio payday loan news</a>

61 mmkDionse mmkDionse | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 1:38 | Reagovat

approval payday loan <a href="https://ttsitworldwide.com/#">nevada payday loans online</a> quick loan lenders <a href="https://ttsitworldwide.com/#">online florida payday loan</a>

62 bysCrync bysCrync | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 20:46 | Reagovat

cash loans <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">payday loan online</a> payday loan company in <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>loans online</a>

63 bsfBreah bsfBreah | E-mail | Web | 2. května 2018 v 18:51 | Reagovat

viagra for men <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra oral</a> buying viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>viagra soft</a>

64 ndgBreah ndgBreah | E-mail | Web | 4. května 2018 v 23:54 | Reagovat

pfizer viagra <a href="http://viagapharmaked.com/#">free viagra</a> viagra for men <a href=http://viagapharmaked.com/#>generic viagra reviews</a>

65 nnzCrync nnzCrync | E-mail | Web | 10. května 2018 v 17:17 | Reagovat

short term loan <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">best payday loans</a> payday loans cash advances <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>easy payday loans</a>

66 sdbNicle sdbNicle | E-mail | Web | 6. června 2018 v 17:50 | Reagovat

cialis sale <a href="http://hopcialisraj.com/#">buy cheap cialis</a> non prescription cialis <a href="http://hopcialisraj.com/#">discount cialis</a>

67 nfkwaymn nfkwaymn | E-mail | Web | 8. června 2018 v 10:29 | Reagovat

brand name viagra <a href="http://viagracefo.com/#">buy viagra online</a> women viagra <a href=http://viagracefo.com/#>viagra online without prescription</a>

68 ploNicle ploNicle | E-mail | Web | 8. června 2018 v 12:11 | Reagovat

natural viagra substitutes <a href="http://menedkkr.com/#">online viagra</a> cheapest viagra prices <a href="http://menedkkr.com/#">viagra soft tabs</a>

69 bfiBreah bfiBreah | E-mail | Web | 8. června 2018 v 20:07 | Reagovat

buy viagra on line <a href="http://viagraocns.com/#">cheap viagra</a> generic viagra sildenafil <a href=http://viagraocns.com/#>viagra uk</a>

70 nnsBreah nnsBreah | E-mail | Web | 9. června 2018 v 2:04 | Reagovat

buy generic viagra online <a href="https://aluixnetwork.com/">order generic viagra</a> viagra for sale <a href=https://aluixnetwork.com/>buy cheap viagra online</a>

71 ndgNicle ndgNicle | E-mail | Web | 9. června 2018 v 11:06 | Reagovat

viagra from india <a href="http://bitcapblog.com ">viagra for sale</a> generic viagra cheap <a href="http://bitcapblog.com">buy viagra cheap</a>

72 nfsBreah nfsBreah | E-mail | Web | 10. června 2018 v 9:09 | Reagovat

order viagra online <a href="https://holidayrentallorgues.com/">purchase viagra</a> viagra for sale <a href=https://holidayrentallorgues.com/>viagra uk</a>

73 xntNicle xntNicle | E-mail | Web | 10. června 2018 v 13:55 | Reagovat

viagra cheapest <a href="https://movietrailershd.org ">order viagra</a> viagra online canadian pharmacy <a href="https://movietrailershd.org">viagra dose</a>

74 nfgBreah nfgBreah | E-mail | Web | 10. června 2018 v 14:39 | Reagovat

viagra sale <a href="http://mo-basta.org">discount viagra</a> viagra sale <a href=http://mo-basta.org>viagra prescription</a>

75 bsdBreah bsdBreah | E-mail | Web | 12. června 2018 v 12:11 | Reagovat

payday loan for <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">payday loans bad credit</a> get loan online <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>payday loan</a>

76 xbcNicle xbcNicle | E-mail | Web | 12. června 2018 v 18:09 | Reagovat

bad credit consolidation loans <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online</a> online installment loans <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online same day</a>

77 jjjNicle jjjNicle | E-mail | Web | 16. června 2018 v 11:36 | Reagovat

best payday loans lenders <a href="https://payday-loans.us.org">payday loan online</a> american cash loans <a href="https://payday-loans.us.org">online payday loans</a>

78 lllwaymn lllwaymn | E-mail | Web | 17. června 2018 v 22:15 | Reagovat

viagra samples <a href="http://genericonlineviaqra.com/"> online viagra</a> cheap viagra online <a href=http://genericonlineviaqra.com> online viagra</a>

79 nnqBreah nnqBreah | E-mail | Web | 22. června 2018 v 1:02 | Reagovat

viagra uk sales <a href="https://newviagrakfv.com/">pharmacy viagra</a> what is viagra <a href=https://newviagrakfv.com/>cheap viagra canada</a>

80 rbsBreah rbsBreah | E-mail | Web | 1. července 2018 v 5:08 | Reagovat

buy tadalafil 20mg price <a href="http://hopcialisraj.com/">tadalafil online</a> tadalafil tablets <a href=http://hopcialisraj.com/>cialis professional</a>

81 mumErown mumErown | E-mail | Web | 5. července 2018 v 5:20 | Reagovat

tadalafil 20 mg <a href="http://besiktasboschservis.com/">tadalafil online</a> cialis without prescription <a href="http://besiktasboschservis.com/">tadalafil online</a>

82 nbvinfic nbvinfic | E-mail | Web | 25. července 2018 v 21:16 | Reagovat

generic viagra soft tabs <a href="http://fviagrajjj.com/#">what is sildenafil</a> brand viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>viagra for sale</a>

83 munprism munprism | E-mail | Web | 26. července 2018 v 16:09 | Reagovat

viagra how it works <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra generic</a> discount viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">sildenafil over the counter</a>

84 nsxidoxy nsxidoxy | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 0:55 | Reagovat

tadalafil cialis <a href="https://www.fundeconp.org/#">cialis prescription</a> cheap tadalafil <a href=https://www.fundeconp.org/#>generic cialis online</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama