Nová kapitola opět až během soboty

28. ledna 2012 v 1:24 | Katherine |  Má maličkost
Omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se. Opět ten pátek nějak nestíhám. Během dneška ale kapitolu přidám, slibuju :)
Claire, díky za vzkaz, "biomasa" bohužel tentokrát na štítě. Ale děkuji moc, že sis na mě vzpomněla a držela mi palce ;)
Pěkně si mě napíchli a půl hodinku rožnili... Nevadí, vyjde to snad příště. Ale naštvalo to. Nejhorší na tom nejspíš je vědomí, že ty tři otázky, které jsem měla, nebyly nějak hrozné. Když jsem ale zjistila, že nejdu k hodné paní, která ten den nikoho nevyhodila a pouštěla lidi od zkoušky po deseti minutách se samými áčky nebo béčky, nýbrž k těm dvěma "milým" pánům, kteří každého dusí minimálně půl hodiny a polovinu těch nebožáků pak stejně vyhodí, skoro se mi zastavilo srdce.
A ani nemůžu říct, že by ten den byli nějak zlí, zrovna jsem je trefila v dobré náladě. Bohužel už to vědomí, že tam sedím před nimi a ne před tou hodnou paní, se kterou jsem v duchu počítala, mě poněkud vykolejilo. Kdyby se mě zeptali, kolik je dvacet sedm plus šestnáct, nevěděla bych. Prostě se mi úplně zatmělo v hlavě.
Poučení pro příště? Nekupovat si na uklidnění bublifuk, ale panáka.
Tak se ještě jednou omlouvám, že jsem dneska nepřidala kapitolu, ale tak nějak jsem si ten pátek určila na vydýchávání čtvrtka. Dneska se to tady ale určitě objeví. Díky za pochopení :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama